Тендер: Послуги з управління побутовими відходами (оброблення)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРГАЧІЕКОРЕСУРС" ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Код45217568
АдресаУкраїна, 62303, Харківська область, Харківський р-н, місто Дергачі, вул.1 Травня, будинок 20
Основна контактна особа
ІмʼяКалініченко Тетяна Володимирівна
Телефон380507739804
E-mailecoresurs@di.gov.ua
Перелік позицій
4| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з управління побутовими відходами (оброблення) утворених населеннямКод ДК021: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям | 24 150 метр кубічний | До 31 груд 2026 | Україна, 62303, Харківська область, Харківський р-н, місто Дергачі, вул.1 Травня, будинок 20 |
2 | Послуги з управління побутовими відходами (оброблення) утворених бюджетними споживачамиКод ДК021: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям | 910 метр кубічний | До 31 груд 2026 | Україна, 62303, Харківська область, Харківський р-н, місто Дергачі, вул.1 Травня, будинок 20 |
3 | Послуги з управління побутовими відходами (оброблення) утворених Замовником та іншими організаціями, що обслуговує ЗамовникКод ДК021: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям | 8 330 метр кубічний | До 31 груд 2026 | Україна, 62303, Харківська область, Харківський р-н, місто Дергачі, вул.1 Травня, будинок 20 |
4 | Послуги з управління великогабаритними відходами (оброблення) утворених населеннямКод ДК021: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям | 189 метр кубічний | До 31 груд 2026 | Україна, 62303, Харківська область, Харківський р-н, місто Дергачі, вул.1 Травня, будинок 20 |
Документи закупівлі
32Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Скребцов НАЗК.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
2 | 794-5 Гар лист - предмет-обсяг.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
3 | Portal_стор. 2.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
4 | 794-14 Довідка - аналог дог.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
5 | Данилов МВС.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
6 | 794-6 Лист-гарантія - техн безоп.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
7 | 794-9 Тех опис.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
8 | 794-2 Тех специфікація.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
9 | 794-8 Форма IV.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
10 | Скребцов МВС.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
11 | 794-4 Гар лист - талони.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
12 | Наказ - Данилов.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
13 | Договір 1711 - Малоданиловский комунальник.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
14 | Розпорядження - Данилов.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
15 | 794-7 Довідка - талони термін.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
16 | 794-12 Довідка - ціна.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
17 | Статут.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
18 | Portal_стор. 1.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
19 | 794-10 Довідка місцезнаходження.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
20 | Акти по Дог 1711 Малоданил ком-к.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
21 | 794-15 Лист-погодження.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
22 | Дод угоди по Дог 1711 Малоданил ком-к.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
23 | Данилов НАЗК.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
24 | Довіреність - Скребцов.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
25 | КП НАЗК.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
26 | 794-3 Довідка - еколог вимоги.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
27 | 794-11 Гар лист - послуги.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
28 | Протокол.PDF | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
29 | 794-13 Довідка - не окуп тер.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
30 | 794-1 Довідка відсутн підстав п. 47 Особл.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
31 | Виписка ЕДР.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 червня 2026 10:13:07 | Перегляд |
32 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 24 червня 2026 10:15:13 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | надання послугОпис: Розрахунки проводяться шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця, зазначений у Договорі, після підписання Сторонами Акту наданих послуг протягом 7 (семи) робочих днів | Пiсляоплата | 100% | 7 (робочі) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договору | Повторювана поставка | 100% | 191 (календарні) |
Про закупівлю
IDUA-2026-06-24-002017-a
ID Prozorro5d2ba086b6b34ee3abd2a18e2a69a84e
Очікувана вартість269 562.86 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-24-001997-a
Код ДК 021:201590510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Комунальне підприємство «Муніципальна компанія поводження з відходами» Харківської міської ради (КП «МКПВ» ХМР) | переможець | 269 562,86 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
24 черв о 10:13Останні зміни
24 черв о 10:16Очікувана вартість
269 562.86UAH з ПДВ