Тендер: Фуфайка-поло спеціальна
Період уточнень
по 1 лип. 00:00
Прийом пропозицій
по 17 лип. 00:00
Аукціон
В очікуванні
Кваліфікація
В очікуванні
Розглянуто
В очікуванні
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
1| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
Фуфайка-поло спеціальна 1436416 | 9 622 500,00 грнЗ ПДВ 288 675,00 грнЗабезпечення пропозицій 5% Забезпечення договору | не відбувся | - |
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Фуфайка-поло спеціальнаВідноситься до лоту: Фуфайка-поло спеціальнаКод ДК021: 18330000-1 Футболки та сорочки | 15 000 штука | До 01 лист 2026 | Україна, Кіровоградська область |
Документи закупівлі
3| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 2. Оголошення про закупівлю Фуфайки поло 3.0.docx | Тендерна документація | Тендеру | 25 червня 2026 15:21:47 | Перегляд |
2 | 2.1. Проект договору про централізовану закупівлю фуфайки поло 3.0.docx | Проект договору | Тендеру | 25 червня 2026 15:21:47 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 25 червня 2026 15:22:34 | Перегляд |
Вимоги до учасників
2| № | Вимога | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Забезпечення тендерних пропозицій (Відноситься до лоту: Фуфайка-поло спеціальна)Розгорнути Опис:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Дата створення25.06.2026 15:21 СтатусАктивна Значення3
Розмір288 675 UAH | ||||||
2 | Забезпечення виконання договору про закупівлю (Відноситься до лоту: Фуфайка-поло спеціальна)Розгорнути Опис:Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, щоПлатіжна інструкція Дата створення25.06.2026 15:21 СтатусАктивна ЗначенняТак
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю Дата створення25.06.2026 15:21 СтатусАктивна Значення5 |
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: Розрахунки за поставлений Товар, здійснюються Замовником в національній валюті України - гривні у безготівковій формі шляхом перерахування належних до сплати суми коштів на поточний рахунок Постачальника, що вказаний у цьому Договорі, за фактично поставлений Товар (партію Товару) з відстрочкою платежу до 30 календарних днів з дати підписання видаткової накладної представником Отримувача та уповноваженою особою Постачальника. Підставою для проведення розрахунків є видаткова накладна. Видаткова накладна повинна бути оформлена та містити обов’язкові реквізити відповідно до вимог закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», зміст та обсяг господарської операції, зазначеної у видатковій накладній, повинен відповідати Специфікації (Додаток 1 до Договору). Згідно п. 1 ст. 23 Бюджетного кодексу України будь-які бюджетні зобов’язання та платежі з бюджету здійснюються лише за наявності відповідного бюджетного призначення. Бюджетні зобов’язання за цим Договором виникають та оплачуються Замовником виключно в межах та за умови наявності відповідних бюджетних асигнувань відповідно до п. 1 ст. 48 Бюджетного кодексу України. У разі затримки бюджетного фінансування (відсутності коштів на реєстраційному рахунку Замовника), розрахунок за поставлений Товар (партію Товару) здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати фактичного надходження бюджетних коштів на рахунок Замовника для оплати за даним договором. Детально визначено в проекті договору про закупівлю (Додаток № 3 до оголошення). * Підрозділи зберігання (Отримувачі) – військові частини, які під час здійснення централізованих закупівель є отримувачами та зберігачами товарів Головного управління Національної гвардії України.Відноситься до лоту: Фуфайка-поло спеціальна | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруОпис: Умови та терміни постачання визначені оголошенням про проведення спрощеної закупівлі. 2. Період днів визначений орієнтовно у зв'язку із тим, що функціонал електронної системи закупівель не передбачає зазначення кінцевого терміну постачання. 3. Термін поставки - до 01.11.2026.Відноситься до лоту: Фуфайка-поло спеціальна | Одноразова поставка | 100% | 129 (календарні) |
Про закупівлю
Погодження умов закупівлі
| Запит на погодження умов закупівлі | Статус | Дата запиту |
|---|
Немає запитів на погодження