Тендер: Державні нагороди України
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваДержавне управління справами
Код00037256
Веб-сайтhttp://dus.gov.ua
АдресаУкраїна, 01220, Київська область, Київ, вул. Банкова, будинок 11
Основна контактна особа
ІмʼяКолотій Олександр Петрович
Телефон380442556451
E-mailtender@dus.gov.ua
URLhttp://dus.gov.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Державні нагороди УкраїниКод ДК021: 18530000-3 Подарунки та нагороди | 50 000 штука | Від 01 вер 2026
До 24 груд 2026 | Україна, 01220, Київська область, Київ, вул. Банкова, будинок 11 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Довідка КБВ БАНКНОТНО-МОНЕТНИЙ ДВІР НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ.pdf | Не вказано | Тендеру | 25 червня 2026 16:41:33 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 25 червня 2026 16:42:16 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-25-012004-a
ID Prozorroa44b66c157f44f419b4ff1cb4b13361c
Очікувана вартість19 188 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Підстави для здійснення закупівлі: відповідно до абзацу четвертого підпункту п’ятого пункту 13 Особливостей (з технічних причин) та на виконання Указу Президента України від 20 квітня 2026 року № 323/2026 «Про відзнаку Президента України «За участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», з метою відзначення громадян України, які брали безпосередню участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Обґрунтування підстави для здійснення закупівлі:
Відповідно до статті 121 Закону України «Про державні нагороди України» виготовлення орденів, медалей, нагрудних знаків до почесних звань України, нагрудних знаків лауреатів державних премій України і президентських відзнак, а також документів, що посвідчують нагородження ними, здійснюється виключно Бакнотно-монетним двором Національного банку України.
Монетний двір Національного банку України введено в дію у 1998 році. За технологічним рівнем, ступенем організації виробництва та професіоналізмом працівників він належить до провідних монетних дворів світу.
Обладнання:
Банкнотно-монетний двір оснащений високотехнологічним обладнанням всесвітньо відомих фірм: «Гребенер», «Шулер», «Гюдель», «Зак і Кіссельбах», «Тронруд», «Келенбергер», «Соло» та ін.
Обладнання Банкнотно-монетного двору гарантує виготовлення серійної продукції.
До складу Монетного двору входять:
- технологічний відділ;
- відділ розроблення дизайну;
- виробничій відділ;
- інструментальний цех;
- цех карбування пам’ятних та ювілейних монет;
- цех карбування розмінних монет;
- цех виготовлення орденів та медалей.
Систему управління якістю продукції Банкнотно-монетного двору сертифіковане на відповідність ДСТУ ISO 9001-2009.
В арсеналі технологічних можливостей Монетного двору виконання багаторівневого карбування, виготовлення нагород із дорогоцінних металів, оздоблення дорогоцінними камінням, декоративне покриття золотом, сріблом, патинування (старіння срібла), покриття гарячою та холодною емалями, широка гама кольорів, захисне покриття виробів лаками, комп’ютерне нанесення написів на вироби (рант, реверс), електронний банк шрифтів (понад 600 видів), автоматичне приварювання шрифтів та застібок.
Ефективна організаційна система управління з висококваліфікованим персоналом дає змогу Банкнотно-монетному двору виконувати складні завдання на найвищому професійному рівні. На підприємстві працюють висококваліфіковані фахівці, серед яких кандидати наук та заслужені працівники України у різних галузях промисловості.
Ураховуючи викладене, відповідно до абзацу четвертого підпункту п’ятого пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, здійснити зазначену закупівлю у Національного банку України через уповноважений ним підрозділ – Банкнотно-монетного двору без застосування відкритих торгів.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-25-011913-a
Код ДК 021:201518530000-3 Подарунки та нагороди
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Національний банк України через уповноважений ним підрозділ – Банкнотно-монетний двір | переможець | 19 188 000,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
25 черв о 16:41Останні зміни
25 черв о 16:42Очікувана вартість
19 188 000.00UAH з ПДВ