Тендер: Кабелі та супутню продукцію (НР ОСР)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Код42399765
Веб-сайтhttp://www.naftogazteplo.com.ua
АдресаУкраїна, 04116, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
Основна контактна особа
ІмʼяІрина Петренко
Телефон+380674756401
E-maili.petrenko@naftogazteplo.com.ua
URLhttp://www.naftogazteplo.com.ua
Перелік позицій
9| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Кабель ВВГнг-LS-П 3х4 ТЗДВ "ГАЛ-КАТ" Україна Код ДК021: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція | 150 погонний метр | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Провід ПВ-3 1х2,5 ТЗДВ "ГАЛ-КАТ" Україна Код ДК021: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція | 100 погонний метр | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
3 | Провід ПВ-3 1х4 ТЗДВ "ГАЛ-КАТ" Україна Код ДК021: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція | 100 погонний метр | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
4 | Провід ПВ-3 25 ТЗДВ "ГАЛ-КАТ" Україна Код ДК021: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція | 200 погонний метр | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
5 | Кабель ВВГнг-LS-П 3х2,5 ТЗДВ "ГАЛ-КАТ" Україна Код ДК021: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція | 130 погонний метр | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
6 | Провід ШВВП 2х0,75 ТЗДВ "ГАЛ-КАТ" Україна Код ДК021: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція | 100 погонний метр | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
7 | Кабель КПВ-ВП (350) 4х2х0, 51 (UTP-cat, 5E) ПАТ "ОДЕСКАБЕЛЬ" Україна Код ДК021: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція | 300 погонний метр | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
8 | Труба гнучка двостінна гофрована 63 мм з протяжкою ДКС Україна Код ДК021: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція | 50 метр | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
9 | Кабель ПВ-3 185 ТЗДВ "ГАЛ-КАТ" Україна Код ДК021: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція | 50 погонний метр | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | UA-2026-05-18-006672-a-report.pdf | Не вказано | Тендеру | 26 червня 2026 12:29:03 | Перегляд |
2 | SKM_22726062612250.pdf | Не вказано | Тендеру | 26 червня 2026 12:29:03 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 26 червня 2026 12:29:53 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-26-005451-a
ID Prozorro54e11071059d48e49a39c73c86bacba9
Очікувана вартість174 286.32 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
a395c5596a40401ead2434c36ed20943 (2 лот)
UA-2026-05-18-006672-a
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-26-006380-a
Код ДК 021:201544320000-9 Кабелі та супутня продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАХІД ПРОМ ПОСТАЧ" | переможець | 174 286,32 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
26 черв о 12:28Останні зміни
26 черв о 12:29Очікувана вартість
174 286.32UAH з ПДВ