Тендер: Цемент (М-500), за ЄЗС ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваУправління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради
Код41777072
АдресаУкраїна, 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, будинок 27
Основна контактна особа
ІмʼяГриценко Катерина Миколаївна
Телефон380637316530
E-mailtender4989@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Цемент (М-500), за ЄЗС ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиКод ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 1 700 кілограм | До 01 лип 2026 | Україна, 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, будинок 27 |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Звіт про результати проведення закупівлі.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 червня 2026 13:16:15 | Перегляд |
2 | Обгрунтування підстави.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 червня 2026 13:16:15 | Перегляд |
3 | Portal.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 червня 2026 13:16:15 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 29 червня 2026 13:17:47 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: Оплата проводиться за фактично поставлений товар, відповідно видаткової накладної, за цінами вказаними у Договорі протягом 10 (десяти) робочих днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідних видаткових накладних | Пiсляоплата | 100% | 10 (робочі) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | подання заявкиОпис: Поставка Товару здійснюється за адресою, що зазначена в п 5.2. Договору, до 17:00 год., згідно з заявкою / замовленням Замовника (протягом 5 (п’яти) робочих днів з дня отримання заявки/замовлення). Товар має буде переданий уповноваженому представнику Замовника. | Одноразова поставка | 100% | 5 (робочі) |
Про закупівлю
IDUA-2026-06-29-005359-a
ID Prozorrocfa2238191e24780800b47d0a8b61807
Очікувана вартість14 620 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Для здійснення закупівлі: Цементу (М-500), уповноваженою особою було оголошено проведення відкритих торгів (з особливостями) в електронній системі закупівель (ID закупівлі: UA-2026-06-05-009927-a).
13 червня 2026 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-29-006241-a
Код ДК 021:201544110000-4 Конструкційні матеріали
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Фізична особа-підприємець Сивенко Леонід Михайлович | переможець | 14 620,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
29 черв о 13:16Останні зміни
29 черв о 13:18Очікувана вартість
14 620.00UAH без ПДВ