Тендер: Капітальний ремонт вул.Онопрієнка у м.Черкаси (коригування) Додаткові роботи (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваДЕПАРТАМЕНТ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЕКОЛОГІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Код45017103
АдресаУкраїна, 18001, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Вишневецького Байди 36
Основна контактна особа
ІмʼяМикола Гайдуков
Телефон+380939187480
E-mailddtie_ck@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Капітальний ремонт вул.Онопрієнка у м.Черкаси (коригування) Додаткові роботиКод ДК021: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь | 1 робота | До 31 груд 2026 | Україна, 18000, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Онопрієнка |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | висновок Онопрієнка (коригування).pdf | Не вказано | Тендеру | 29 червня 2026 15:59:43 | Перегляд |
2 | Обгрунтування Онопрієнко.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 червня 2026 15:59:43 | Перегляд |
3 | Протокол 1 Онопрієнка Додаткові.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 червня 2026 15:59:43 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 29 червня 2026 16:02:03 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-29-009666-a
ID Prozorro76ab0a8290784a90ac930a5af0d2dd20
Очікувана вартість2 662 202.65 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліроботи
Умова застосуванняПідпункт 8 пункту 13
ОбґрунтуванняДепартаментом дорожньо-транспортної інфраструктури та екології Черкаської міської ради, як замовником було проведено відкриті торги за предметом закупівлі: Капітальний ремонт вул.Онопрієнка у м.Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь), UA-2026-03-26-004965-a. За результатами проведеної процедури 29 квітня 2026 року між Департаментом дорожньо-транспортної інфраструктури та екології Черкаської міської ради та ТОВ «АСФАЛЬТНО-БЕТОННИЙ ЗАВОД «ЄВРОБУД-АСФАЛЬТ» по вищевказаному об’єкту укладено договір підряду №36-26 загальною вартістю 11 775 984,78 грн. з ПДВ.
Під час здійснення капітального ремонту вул. Онопрієнка у м. Черкаси (далі – Об’єкт) виникла необхідність виконання додаткових робіт, що не були враховані у основному договорі (протокол №1 засідання наради з питань капітального ремонту вулиці Онопрієнка в м. Черкаси від 25.05.2026 р., додається).
У зв'язку з необхідністю виконання додаткових робіт здійснено коригування проектної документації на Об’єкт капітального ремонту.
Вартість додаткових будівельних робіт, відповідно до відкоригованої проектно-кошторисної документації, складає 2664008,60 грн.
Згідно підпункту 8 пункту 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли у замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі.
Враховуючи те, що вартість додаткових робіт не перевищує 50 % ціни основного договору про закупівлю та те, що закупівля додаткових робіт здійснюється протягом трьох років після укладання договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі, у Замовника наявні обґрунтовані підстави, визначені підпунктом 8 пункту 13 Особливостей для укладення договору про закупівлю додаткових робіт без застосування відкритих торгів з тим самим підрядником – ТОВ «АСФАЛЬТНО-БЕТОННИЙ ЗАВОД «ЄВРОБУД-АСФАЛЬТ».
З огляду на вищевикладене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, Замовник укладає договір про закупівлю додаткових робіт на Об'єкті без використання електронної системи закупівель на підставі підпункту 8 пункту 13 Особливостей.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-29-010911-a
Код ДК 021:201545230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АСФАЛЬТНО-БЕТОННИЙ ЗАВОД "ЄВРОБУД-АСФАЛЬТ" | переможець | 2 662 202,65 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
29 черв о 15:59Останні зміни
29 черв о 16:02Очікувана вартість
2 662 202.65UAH з ПДВ