Тендер: Послуги з гарантійного технічного обслуговування службових автотранспортних засобів «Renault»
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваГоловне управління Національної поліції в Чернівецькій області
Код40109079
Веб-сайтhttps://cv.npu.gov.ua/
АдресаУкраїна
Основна контактна особа
ІмʼяАндрій Ралко
Телефон+380372591677
E-mailandrijralko3@gmail.com
URLhttps://cv.npu.gov.ua/
Перелік позицій
9| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | ТО-1 Renault Duster(1598 м. куб.)
Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 2 послуга | До 05 груд 2026 | Україна |
2 | ТО-3 Renault Duster(1598 м. куб.)
Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 3 послуга | До 05 груд 2026 | Україна |
3 | ТО-4 Renault Duster(1598 м. куб.)
Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 4 послуга | До 05 груд 2026 | Україна |
4 | ТО-5 Renault Duster(1598 м. куб.)
Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 05 груд 2026 | Україна |
5 | ТО-6 Renault Duster(1598 м. куб.)
Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 4 послуга | До 05 груд 2026 | Україна |
6 | ТО Renault Duster(1598 м. куб.)
Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 5 послуга | До 05 груд 2026 | Україна |
7 | ТО-5 Renault Duster D (1461 м. куб.)
Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 05 груд 2026 | Україна |
8 | ТО-6 Renault Duster D (1461 м. куб.)
Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 05 груд 2026 | Україна |
9 | ТО Renault Duster D (1461 м. куб.)
Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 2 послуга | До 05 груд 2026 | Україна |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | обґрунтування ТО.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 червня 2026 16:51:47 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 29 червня 2026 16:52:34 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-29-010963-a
ID Prozorroef8110b682934d5cb50d9a5a1bcdd54c
Очікувана вартість172 500 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-29-004742-a
Код ДК 021:201550110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОПОДІУМ" | переможець | 172 500,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
29 черв о 16:51Останні зміни
29 черв о 16:52Очікувана вартість
172 500.00UAH з ПДВ