Тендер: Послуги/операції з оброблення, видалення, захоронення відходів за кодом ДК 021:2015: код 90510000-5 «Утилізація сміття та поводження зі сміттям»
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГРОМАДА" БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Код36577564
АдресаУкраїна, 08161, Київська область, с. Тарасівка, вул. Шкільна, буд. 1, кв. 49
Основна контактна особа
ІмʼяАнна Довгопол
Телефон+380672543363
E-mailkpgromada@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги/операції з оброблення, видалення, захоронення відходів за кодом ДК 021:2015: код 90510000-5 «Утилізація сміття та поводження зі сміттям»Код ДК021: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям | 1 400 тонна | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
6Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування.pdf | Не вказано | Тендеру | 30 червня 2026 12:06:46 | Перегляд |
2 | Оголошення про проведення відкритих торгів.pdf | Не вказано | Тендеру | 30 червня 2026 12:06:46 | Перегляд |
3 | Інформація про КБВ.pdf | Не вказано | Тендеру | 30 червня 2026 12:06:46 | Перегляд |
4 | Наказ.pdf | Не вказано | Тендеру | 30 червня 2026 12:06:46 | Перегляд |
5 | Звіт.pdf | Не вказано | Тендеру | 30 червня 2026 12:06:46 | Перегляд |
6 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 30 червня 2026 12:08:31 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-30-005113-a
ID Prozorrofd7cb273fbab4b43ae3e884669287906
ПриміткиІнша інформація: Закупівля здійснюється без використання електронної системи закупівель, відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 №1178, а саме: відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі). Документальне підтвердження: UA-2026-06-18-009420-a (дата формування звіту: 26 червня 2026).
Очікувана вартість404 460 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-30-000186-a
Код ДК 021:201590510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КИЇВСПЕЦТРАНС" | переможець | 404 460,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
30 черв о 12:06Останні зміни
30 черв о 12:08Очікувана вартість
404 460.00UAH з ПДВ