IDUA-2026-06-30-005285-a
ID Prozorro5497e7a08776435cb44ef879ea5a2745
Очікувана вартість1 066 252.5 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняНа підставі: підпункту 6) пункту 13 Особливостей, ураховуючи, що відкриті електронні торги на предмет закупівлі "Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва", код ДК 021:2015-7131 (Експертне обстеження електроустановок підземного та поверхневого комплексу, експертне обстеження та технічний огляд паропроводів, у яких досягнуто призначений строк служби устатковання (без електричних вимірювань та іспитів), у відокремлених і структурних підрозділах ДП "СхідГЗК")", Ідентифікатор закупівлі у системі PROZORRO: UA-2026-05-08-012219-a, відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах (ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі "Експертне обстеження електроустановок підземного та поверхневого комплексу, експертне обстеження та технічний огляд паропроводів, у яких досягнуто призначений строк служби устатковання (без електричних вимірювань та іспитів), у відокремлених і структурних підрозділах ДП "СхідГЗК" від 16.05.2026) та службової записки головного енергетика ДП "СхідГЗК" від 22.06.2026 № 03-14/2051
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-30-005684-a
Код ДК 021:201571310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва