Тендер: Стандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу КЗ "Мізяківсько-Хутірський ліцей Вінницького району Вінницької області"
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ СТРИЖАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код44064105
АдресаУкраїна, 23210, Вінницька область, селище Стрижавка, вул. Героїв України,7
Основна контактна особа
ІмʼяЛюбов Циба
Телефон+380960363560
E-mailosvitastr@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Стандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу КЗ "Мізяківсько-Хутірський ліцей Вінницького району Вінницької області"Код ДК021: 65320000-2 Експлуатація електричних установок | 1 послуга | До 31 серп 2026 | Україна, 23213, Вінницька область, Мізяківські Хутори, Центральна,22 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 119 протокол бз обгрунтування.pdf | Не вказано | Тендеру | 30 червня 2026 12:35:23 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 30 червня 2026 12:41:34 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-30-005752-a
ID Prozorrof7c7340e652e498a9068e5d4a7e019e0
Очікувана вартість168 018 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин. Пунктом 13 Особливостей встановлено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли:
Роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадку відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про природні монополії», природна монополія – стан товарного ринку, при якому задоволення попиту на цьому ринку є більш ефективним за умови відсутності конкуренції внаслідок технологічних особливостей виробництва (у зв'язку з істотним зменшенням витрат виробництва на одиницю товару в міру збільшення обсягів виробництва), а товари (послуги), що виробляються суб'єктами природних монополій, не можуть бути замінені у споживанні іншими товарами (послугами), у зв'язку з чим попит на цьому товарному ринку менше залежить від зміни цін на ці товари послуги), ніж попит на інші товари (послуги).
Відповідно до абзацу четвертого частини першої статті 1 Закону України «Про природні монополії», визначено «суб’єкт природної монополії», згідно з яким це суб’єкт господарювання (юридична особа) будь-якої форми власності (монопольне утворення), який виробляє (реалізує) товари на ринку, що перебувають у стані природної монополії.
Відповідно до статті 12 ЗУ «Про захист економічної конкуренції» суб'єкт господарювання займає монопольне (домінуюче) становище на ринку товару, якщо: на цьому ринку у нього немає жодного конкурента; не зазнає значної конкуренції внаслідок обмеженості можливостей доступу інших суб'єктів господарювання щодо закупівлі сировини, матеріалів та збуту товарів, наявності бар'єрів для доступу на ринок інших суб'єктів господарювання, наявності пільг чи інших обставин.
Розпорядженням Антимонопольного Комітету України від 28.11.2012 № 874 «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб'єктів природних монополій» затверджено порядок складання та ведення Антимонопольним комітетом України зведеного переліку суб'єктів природних монополій з метою виконання положень Закону України «Про природні монополії». До Зведеного переліку включаються суб'єкти господарювання (юридичні особи), які виробляють (реалізують) товари на ринках, що перебувають у стані природної монополії та включені до реєстрів суб’єктів природних монополій у відповідних сферах органами, що здійснюють державне регулювання у сфері природних монополій (перелік).
Акціонерне товариство «Вінницяобленерго» входить до числа підприємств, які зазначені у зведеному переліку суб'єктів природних монополій, що розміщений на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України, та в Реєстрі суб’єктів природних монополій у сфері енергетики, що формується національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, що опублікований на офіційному веб-сайті НКРЕКП. Акціонерне товариство «Вінницяобленерго» є суб’єктом господарювання, що здійснює господарську діяльність на ринку з розподілу (передачі) електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у Вінницькій області та відповідно до ст. 12 ЗУ «Про захист економічної конкуренції» займає монопольне (домінуюче) становище на вказаному ринку у Вінницькій області. Відповідно до наведеного закупівлю даного/ї товару (послуги) може бути запропоновано лише певному постачальнику, що у свою чергу означає відсутність конкуренції на відповідному ринку. Згідно пункту 56 ст. 1 Закону України «Про ринок електричної енергії» оператор системи розподілу (далі - ОСР), яким на території Вінницької області відповідно до постанови НКРЕКП від 13.11.2018 № 1414 є АТ «Вінницяобленерго», яке відповідальне за безпечну, надійну та ефективну експлуатацію, технічне обслуговування та розвиток системи розподілу і забезпечення довгострокової спроможності системи розподілу щодо задоволення обґрунтованого попиту на розподіл електричної енергії з урахуванням вимог щодо охорони навколишнього природного середовища та забезпечення енергоефективності.
Так, частиною 4 ст. 21 Закону-України «Про ринок електричної енергії» передбачено, що порядок приєднання: до електричних мереж операторів систем розподілу визначається кодексом систем розподілу і має бути прозорим, забезпечувати ефективне та недискримінаційне приєднання до систем розподілу. Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310 затверджено Кодекс систем розподілу, який регулює взаємовідносини ОСР та Користувачів системи розподілу (далі - Користувачі) та замовників послуги з приєднання щодо оперативного та технологічного управління системою розподілу, її розвитку та експлуатації, забезпечення доступу та приєднання електроустановок. Кодексом п. 4.1.9. передбачено, що Послуга з приєднання електроустановок Замовника до системи розподілу є платною послугою та надається ОСР відповідно до договору про приєднання. 4.2.1. ОСР надає послугу зі стандартного приєднання відповідно до умов договору про стандартне приєднання.
Послуга з приєднання надається на підставі договору про стандартне приєднання, що укладається за типовою формою (Додаток №1 до Кодексу систем розподілу). Отже, на законодавчому рівні визначено, що послуга з стандартного приєднання надається виключно оператором системи розподілу. Згідно зі ст. 5 Закону України «Про природні монополії» передача та розподіл електричної енергії (передача електричної енергії місцевими (локальними) електромережами відноситься до сфери діяльності суб’єктів природних монополій. А тому єдиним надавачем послуг, що є предметом закупівлі виступає АТ «Вінницяобленерго», яке включене до Переліку суб’єктів природних монополій, про що свідчить «Реєстр суб’єктів природних монополій, які проводять господарську діяльність у сфері енергетики»
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-30-005572-a
Код ДК 021:201565320000-2 Експлуатація електричних установок
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО" | переможець | 168 018,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
30 черв о 12:35Останні зміни
30 черв о 12:41Очікувана вартість
168 018.00UAH з ПДВ