Тендер: Послуги з поточного ремонту холодильної камери № 2 у секційній частині моргу Кам'янського районного відділення ДСУ «ДОБСМЕ»
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваДержавна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Код01985239
Веб-сайтhttp://dobsme.org
АдресаУкраїна, 49005, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
Основна контактна особа
ІмʼяЖанна Анатоліївна
Телефон+380563715877
E-mailyana6464@ukr.net
URLhttp://dobsme.org
Перелік позицій
11| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Демонтаж зношеного холодильного агрегату та пульта керуванняКод ДК021: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок | 1 послуга | До 31 лип 2026 | Україна, м. Кам’янське, пр. Відродження,67-2 |
2 | Монтаж компресора
Код ДК021: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок | 1 послуга | До 31 лип 2026 | Україна, м. Кам’янське, пр. Відродження,67-2 |
3 | Монтаж конденсатора повітряного охолодженняКод ДК021: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок | 1 послуга | До 31 лип 2026 | Україна, м. Кам’янське, пр. Відродження,67-2 |
4 | Монтаж повітроохолоджувача кубічного/стельовогоКод ДК021: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок | 1 послуга | До 31 лип 2026 | Україна, м. Кам’янське; , пр. Відродження,67-2; |
5 | Встановлення фільтра-осушувача на лінії нагнітанняКод ДК021: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок | 2 послуга | До 31 лип 2026 | Україна, м. Кам’янське, пр. Відродження,67-2 |
6 | Встановлення соленоїдного клапанаКод ДК021: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок | 1 послуга | До 31 лип 2026 | Україна, м. Кам’янське; , пр. Відродження,67-2; |
7 | Встановлення оглядового скла зі звуженнямКод ДК021: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок | 1 послуга | До 31 лип 2026 | Україна, м. Кам’янське; , пр. Відродження,67-2; |
8 | Прокладання мідного трубопроводу Код ДК021: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок | 1 послуга | До 31 лип 2026 | Україна, м. Кам’янське; , пр. Відродження,67-2; |
9 | Монтаж щита керування з мікропроцесорним блокомКод ДК021: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок | 1 послуга | До 31 лип 2026 | Україна, м. Кам’янське, пр. Відродження,67-2 |
10 | Вакуумування системи та заправка холодоагентомКод ДК021: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок | 1 послуга | До 31 лип 2026 | Україна, м. Кам’янське, пр. Відродження,67-2 |
11 | Пусконалагоджувальні роботи та регулювання ТРВКод ДК021: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок | 1 послуга | До 31 лип 2026 | Україна, м. Кам’янське; , пр. Відродження,67-2; |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | обгрунтування Кам'янське.pdf | Не вказано | Тендеру | 30 червня 2026 14:47:00 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 30 червня 2026 14:48:43 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-30-009282-a
ID Prozorrof838e0d185d14fb0a61b950e21524a9c
Очікувана вартість146 019 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-30-009045-a
Код ДК 021:201550730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ШАДРІН ВОЛОДИМИР ОЛЕКСІЙОВИЧ | переможець | 146 019,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
30 черв о 14:46Останні зміни
30 черв о 14:48Очікувана вартість
146 019.00UAH без ПДВ