Тендер: Бідони
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваАКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Код00135390
Веб-сайтhttp://www.ukrnafta.com
АдресаУкраїна, 04053, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
Основна контактна особа
ІмʼяЛихута Олександр Дмитрович
Телефон380663867200
E-mailoleksandr.lykhuta@ukrnafta.com
URLhttp://www.ukrnafta.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Бідон алюмінієвий 40 лКод ДК021: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску | 38 штука | До 21 жовт 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | UA-2026-05-22-003313-a-report.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 30 червня 2026 18:19:19 | Перегляд |
2 | Обгрунтування_UA-2026-05-22-003313-а.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 30 червня 2026 18:19:19 | Перегляд |
3 | Витяг ЄДРПОУ 01.05.2026р, засновник, кінц. беніф.власник Мінюст.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 30 червня 2026 18:19:19 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 30 червня 2026 18:19:31 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 90 (календарні) |
Про закупівлю
IDUA-2026-06-30-014802-a
ID Prozorro55cdea330de54b9bbcb3faaabf391bb5
Очікувана вартість295 944 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. UA-2026-05-22-003313-a
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-10-008477-a
Код ДК 021:201544610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВ «ПРОМЕЛМІКС» | переможець | 295 944,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
30 черв о 18:19Останні зміни
30 черв о 18:19Очікувана вартість
295 944.00UAH з ПДВ