IDUA-2026-07-01-005369-a
ID Prozorro33809b515f014fe8aed4ead7cbeed880
Очікувана вартість4 116 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняЗамовником було оголошено процедуру закупівлі відкриті торги з особливостями на предмет: карти пам`яті ДК 021:2015: 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» за ідентифікатором закупівлі UA-2026-06-08-008555-a
Відповідно до звіту про результати проведення процедури закупівлі від 16.06.2026 року, вищезазначені відкриті торги були автоматично відмінені електронною системою закупівель через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником.
Зважаючи на наявну безперервну потребу замовника у забезпеченні якісного та безперебійного функціонування місцевого телевізійного каналу «Коростень ТБ», прийнято рішення укласти договір про закупівлю без використання електронної системи закупівель.
При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі повністю відповідають вимогам, що були визначені замовником у тендерній документації скасованих торгів, а сума укладеного договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-01-006668-a
Код ДК 021:201530230000-0 Комп’ютерне обладнання