Тендер: 39710000-2 - Електричні побутові прилади (Електрична побутова техніка)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваДП "Карпатська філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот""
Код20564880
Веб-сайтhttp://kr.ucrf.gov.ua/
АдресаУкраїна, 76018, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, буд. 30-Б
Основна контактна особа
ІмʼяСергій Скорий
Телефон+380504336084
E-mailif@ucrf.gov.ua
URLhttp://kr.ucrf.gov.ua/
Перелік позицій
12| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Кавомашина Delonghi EСAM290.61.B Код ДК021: 39710000-2 Електричні побутові прилади | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. З. Красівського, буд. 20 |
2 | Плита індукційна Tefal IH2108E1Код ДК021: 39710000-2 Електричні побутові прилади | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. З. Красівського, буд. 20 |
3 | Телевізор Kivi 43U740NBКод ДК021: 39710000-2 Електричні побутові прилади | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. З. Красівського, буд. 20 |
4 | Кріплення для телевізораКод ДК021: 39710000-2 Електричні побутові прилади | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. З. Красівського, буд. 20 |
5 | Мікрохвильова піч Samsung MC28H5013AK/UAКод ДК021: 39710000-2 Електричні побутові прилади | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. З. Красівського, буд. 20 |
6 | Потолочна акустична система SET 1xA5 2xCELL 610 PASSIVEКод ДК021: 39710000-2 Електричні побутові прилади | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. З. Красівського, буд. 20 |
7 | Електрочайник Philips HD9350/90 Код ДК021: 39710000-2 Електричні побутові прилади | 4 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. З. Красівського, буд. 20 |
8 | Холодильник Gorenje RF212EPW4Код ДК021: 39710000-2 Електричні побутові прилади | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. З. Красівського, буд. 20 |
9 | Кулер для води Cooper&Hunter CH-V128EB Код ДК021: 39710000-2 Електричні побутові прилади | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. З. Красівського, буд. 20 |
10 | Водонагрівач Tesy Bilight Compact 15 AКод ДК021: 39710000-2 Електричні побутові прилади | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. З. Красівського, буд. 20 |
11 | Витяжний вентилятор Домовент С1 100Код ДК021: 39710000-2 Електричні побутові прилади | 3 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. З. Красівського, буд. 20 |
12 | Пилосос THOMAS Perfect Air Allergy Pure Код ДК021: 39710000-2 Електричні побутові прилади | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. З. Красівського, буд. 20 |
Документи закупівлі
5Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | UA-2026-06-19-005784-a-report.pdf | Не вказано | Тендеру | 01 липня 2026 14:24:25 | Перегляд |
2 | Довідка_з_ЄДР_ФОП_ПАЛАМАРЧУК_НІНА_ВІКТОРІВН__2026-06-30_16-31.pdf | Не вказано | Тендеру | 01 липня 2026 14:24:25 | Перегляд |
3 | Обгрунтування.pdf | Не вказано | Тендеру | 01 липня 2026 14:24:25 | Перегляд |
4 | 80-26. prt Розгляд акцепт - Побутова техніка.doc | Не вказано | Тендеру | 01 липня 2026 14:24:25 | Перегляд |
5 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 01 липня 2026 14:26:38 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-01-005875-a
ID Prozorroa78d7bb890384dc79541ced066cd9c88
Примітки- 39711310-5 – Електричні кавоварки (Кавомашина Delonghi ECAM290.61.B) – 1 шт.;
- 39711420-9 – Варильні поверхні (Плита індукційна Tefal IH2108E1) – 1 шт.;
- 39716000-4 – Частини побутових електричних приладів (Телевізор Kivi 43U740NB) – 1 шт.;
- 39716000-4 – Частини побутових електричних приладів (Кріплення для телевізора) – 1 шт.;
- 39711362-4 – Мікрохвильові печі (Мікрохвильова піч Samsung MC28H5013AK/UA) – 1 шт.;
- 39716000-4 – Частини побутових електричних приладів (Потолочна акустична система SET 1xA5 2xCELL 610 PASSIVE) – 1 шт.;
- 39711320-8 – Електричні чаєварки (Електрочайник Philips HD9350/90) – 4 шт.;
- 39711110-3 – Холодильники з морозильною камерою (Холодильник Gorenje RF212EPW4) – 1 шт.;
- 39711000-9 – Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування (Кулер для води Cooper&Hunter CH-V128EB) – 1 шт.;
- 39715100-8 – Проточні чи акумуляційні водонагрівачі та занурювані електричні нагрівачі (Водонагрівач Tesy Bilight Compact 15 A)– 1 шт.;
- 39714110-4 – Витяжні вентилятори (Витяжний вентилятор Домовент С1 100) – 3 шт.;
- 39713430-6 – Пилососи (Пилосос THOMAS Perfect Air Allergy Pure) – 1 шт.
Очікувана вартість100 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняРічним планом закупівель Карпатської філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» (далі – Карпатська філія УДЦР) на 2026 рік передбачено здійснення закупівлі за предметом „39710000-2 - Електричні побутові прилади (Електрична побутова техніка)”, з очікуваною вартістю 100 000,00 грн.
З метою здійснення зазначеної закупівлі уповноваженою особою Карпатської філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» (далі – Уповноважена особа) 19.06.2026 року на вебпорталі Уповноваженого органу з питань закупівель було оприлюднено оголошення про проведення процедури закупівлі «Відкриті торги» за вказаним предметом закупівлі. Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-19-005784-а, очікувана вартість – 100 000,00 грн з ПДВ.
На оприлюднене оголошення в інформаційній системі в мережі Інтернет на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель, тендерну пропозицію не подала жодна організація, тому у відповідності до пп. 2 пункту 51 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі - Особливості), відкриті торги було автоматично відмінено електронною системою закупівель, в зв’язку з чим згідно з пп.6 пункту 13 Особливостей у Замовника наявні підстави для здійснення закупівлі предмету „39710000-2 - Електричні побутові прилади (Електрична побутова техніка)” без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару.
Підтвердженням наявності підстав для застосування підпункту 6 пункту 13 Особливостей є звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-06-19-005784-a від 28.06.2026 року.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-30-013685-a
Код ДК 021:201539710000-2 Електричні побутові прилади
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ПАЛАМАРЧУК НІНА ВІКТОРІВНА | переможець | 100 000,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
1 лип о 14:24Останні зміни
1 лип о 14:26Очікувана вартість
100 000.00UAH без ПДВ