Тендер: Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКЗ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Код40391916
АдресаУкраїна, 47801, Тернопільська область, смт Підволочиськ, вул. Лисенка,2
Основна контактна особа
ІмʼяШкільняк Надія Миколаївна
Телефон+380672889495
E-mailshkilnyaknadiya@ukr.net
Перелік позицій
8| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Вапно гашене 5кгКод ДК021: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники | 2 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 47801, Тернопільська область, вул.Лисенка,2 |
2 | Клей-піна монтажна Лакрісіл 60сек Всесезонна 300млКод ДК021: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 47801, Тернопільська область, селище Підволочиськ, вул.Лисенка,2 |
3 | Акріл фініш 0,5 кгКод ДК021: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 47801, Тернопільська область, селище Підволочиськ, вул.Лисенка,2 |
4 | Засіб проти плісняви Рем-Хелп Байріс 0,5лКод ДК021: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 47801, Тернопільська область, селище Підволочиськ, вул.Лисенка,2 |
5 | Фарба Вапняна сніжно біла 5лКод ДК021: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 47801, Тернопільська область, селище Підволочиськ, вул.Лисенка,2 |
6 | Грунт "Мастер" внутрішній 2лКод ДК021: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники | 2 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 47801, Тернопільська область, селище Підволочиськ, вул.Лисенка,2 |
7 | Клей "Дракон" Дивоцвіт 0,4лКод ДК021: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 47801, Тернопільська область, селище Підволочиськ, вул.Лисенка,2 |
8 | Імпрегнат V02Золота сосна 0,7млКод ДК021: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 47801, Тернопільська область, селище Підволочиськ, вул.Лисенка,2 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 01 липня 2026 15:17:25 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-01-006975-a
ID Prozorro61704b8ad2ff4342a70691ae1f521abf
Очікувана вартість2 270 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 40 пункту 13
ОбґрунтуванняПридбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-01-008822-a
Код ДК 021:201544830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФОП Бондар Ольга Ігорівна | переможець | 2 270,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
1 лип о 15:10Останні зміни
1 лип о 15:19Очікувана вартість
2 270.00UAH без ПДВ