IDUA-2026-07-01-007262-a
ID Prozorrof4a5099d6a9e4fecb314dabf77ca5e39
Очікувана вартість425 040 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняУ зв’язку з відміною відкритих торгів (з особливостями): Електрична енергія (ДК 021:2015- 09310000-5 "Електрична енергія") за номером закупівлі
UA-2026-06-12-001846-a від 12.06.2026 року та у відповідності п.13 пп.6 до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників», передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, у зв’язку з відміною відкритих торгів (з особливостями) через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-01-009018-a
Код ДК 021:201509310000-5 Електрична енергія