Тендер: Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКомунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний центр реабілітації" Житомирської обласної ради
Код01991458
Веб-сайтhttp://likcentr.zt.ua
АдресаУкраїна, 10014, Житомирська область, м. Житомир, вул. Професора Кравченка, 5
Основна контактна особа
ІмʼяЛіна Козакевич
Телефон+380675562605
E-mailolcvir_economist@ukr.net
URLhttp://likcentr.zt.ua
Перелік позицій
13| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | мяч для реабілітаціїКод ДК021: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії | 3 штука | До 31 серп 2026 | Україна, 10005, Житомирська область, Житомир, Чуднівське шосе,1 |
2 | пояс для транспортуванняКод ДК021: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії | 1 штука | До 31 серп 2026 | Україна, 10005, Житомирська область, Житомир, Чуднівське шосе,1 |
3 | жилети - обтяжувачіКод ДК021: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії | 3 штука | До 31 серп 2026 | Україна, 10005, Житомирська область, Житомир, Чуднівське шосе,1 |
4 | обтяжувачі для кінцівокКод ДК021: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії | 3 штука | До 31 серп 2026 | Україна, 10005, Житомирська область, Житомир, Чуднівське шосе,1 |
5 | стрічки-еспандериКод ДК021: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії | 2 набір | До 31 серп 2026 | Україна, 10005, Житомирська область, Житомир, Чуднівське шосе,1 |
6 | ортези Код ДК021: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії | 2 штука | До 31 серп 2026 | Україна, 10005, Житомирська область, Житомир, Чуднівське шосе,1 |
7 | гоніометр медичнийКод ДК021: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії | 10 штука | До 31 серп 2026 | Україна, 10005, Житомирська область, Житомир, Чуднівське шосе,1 |
8 | набір подушок для позиціонування пацієнтаКод ДК021: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії | 2 набір | До 31 серп 2026 | Україна, 10005, Житомирська область, Житомир, Чуднівське шосе,1 |
9 | палиця чотириопорнаКод ДК021: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії | 1 штука | До 31 серп 2026 | Україна, 10005, Житомирська область, Житомир, Чуднівське шосе,1 |
10 | банки вакуумні для терапіїКод ДК021: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії | 2 набір | До 31 серп 2026 | Україна, 10005, Житомирська область, Житомир, Чуднівське шосе,1 |
11 | стрічка еластична для компресійної терапіїКод ДК021: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії | 2 штука | До 31 серп 2026 | Україна, 10005, Житомирська область, Житомир, Чуднівське шосе,1 |
12 | тест-система для оцінки спритності рукКод ДК021: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії | 1 штука | До 31 серп 2026 | Україна, 10005, Житомирська область, Житомир, Чуднівське шосе,1 |
13 | апарат для електростимуляції(міостимулятор)Код ДК021: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії | 1 штука | До 31 серп 2026 | Україна, 10005, Житомирська область, Житомир, Чуднівське шосе,1 |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | договір про закупівлю товарів для фізичної терапії.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 01 липня 2026 16:55:00 | Перегляд |
2 | Обгрунтування підстави.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 01 липня 2026 16:55:00 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 01 липня 2026 16:55:56 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-01-009151-a
ID Prozorroeda1f5caf7514597b57ac394c72f4981
Очікувана вартість90 932 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-01-011016-a
Код ДК 021:201533150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
РИКОВА ІРИНА СЕРГІЇВНА | переможець | 90 932,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
1 лип о 16:54Останні зміни
1 лип о 16:55Очікувана вартість
90 932.00UAH без ПДВ