Тендер: Закупівля конструкційних матеріалів
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВійськова частина А0799
Код08228777
АдресаУкраїна, 03049, м. Київ, Київ, вул. Ю.Фучика 5а
Основна контактна особа
ІмʼяШевчук Ігор Павлович
Телефон+380672199925
E-maili.shevchuk@ps.mil.gov.ua
Перелік позицій
8| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Лінолеум ПВХ ширина 2мКод ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 40 метр квадратний480 UAH з ПДВ | Від 30 черв 2026
До 31 лип 2026 | Україна, 03049, м. Київ, м. Київ, вул. Карела Чапека, 5А |
2 | Лінолеум ПВХ ширина 4мКод ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 31.6 метр квадратний480 UAH з ПДВ | Від 30 черв 2026
До 31 лип 2026 | Україна, 03049, м. Київ, м. Київ, вул. Карела Чапека, 5А |
3 | Лінолеум ПВХ ширина 3,5 мКод ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 20 метр квадратний480 UAH з ПДВ | Від 30 черв 2026
До 31 лип 2026 | Україна, 03049, м. Київ, м. Київ, вул. Карела Чапека, 5А |
4 | Плінтус ПВХКод ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 88 погонний метр50.4 UAH з ПДВ | Від 30 черв 2026
До 31 лип 2026 | Україна, 03049, м. Київ, м. Київ, вул. Карела Чапека, 5А |
5 | Кут зовнішнійКод ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 13 пачка30 UAH з ПДВ | Від 30 черв 2026
До 31 лип 2026 | Україна, 03049, м. Київ, м. Київ, вул. Карела Чапека, 5А |
6 | Кут внутрішнійКод ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 20 пачка30 UAH з ПДВ | Від 30 черв 2026
До 31 лип 2026 | Україна, 03049, м. Київ, м. Київ, вул. Карела Чапека, 5А |
7 | Заглушка л/пКод ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 20 пачка30 UAH з ПДВ | Від 30 черв 2026
До 31 лип 2026 | Україна, 03049, м. Київ, м. Київ, вул. Карела Чапека, 5А |
8 | З'єднувачКод ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 4 пачка30 UAH з ПДВ | Від 30 черв 2026
До 31 лип 2026 | Україна, 03049, м. Київ, м. Київ, вул. Карела Чапека, 5А |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 01 липня 2026 17:23:02 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 7 (календарні) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договору | Одноразова поставка | 100% | 5 (календарні) |
Про закупівлю
IDUA-2026-07-01-009384-a
ID Prozorrof63e9b4b85dc462bba9b8dcbf68fe308
Очікувана вартість50 113.2 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Увага! Дана закупівля здійснюється на підставі абзацу 1 пункту 11 Особливостей, затверджених постановою КМУ № 1178 (вартість предмета закупівлі менше 100 тис. грн). Вибір підпункту 4 пункту 13 в електронній системі здійснено виключно як технічна дія через відсутність у випадаючому списку майданчика технічної опції "Закупівля до 100 тис. грн" або "Інше"
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВ "Вітекс Україна" | переможець | 50 113,20 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
1 лип о 17:15Останні зміни
1 лип о 17:25Очікувана вартість
50 113.20UAH з ПДВ