Тендер: Авторський нагляд по об'єкту "Реконструкція Об’єкту № 13" (ДК 021:2015 - 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваСлужба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області
Код30885376
АдресаУкраїна, 61202, Харківська область, Харків, вул. Ахсарова, 2
Основна контактна особа
ІмʼяГордя Наталія Іванівна
Телефон380573367555
E-mailgordia.ni@restoration.gov.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Авторський нагляд по об'єкту "Реконструкція Об’єкту № 13" (ДК 021:2015 - 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги)Код ДК021: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги | 1 послуга | Від 14 лист 2025
До 31 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування підстави.PDF | Не вказано | Тендеру | 03 липня 2026 15:15:24 | Перегляд |
2 | Витяг СК АВТОСТРОЙ 2025.pdf | Не вказано | Тендеру | 03 липня 2026 15:15:24 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 03 липня 2026 15:15:37 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-03-008244-a
ID Prozorro955a7c9775a04845880dcf87bc2bd43d
Очікувана вартість47 833.2 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 13 пункту 13
ОбґрунтуванняОбґрунтування здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 13 пункту 13 Особливостей:
На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2025 року №142 "Про реалізацію експериментального проекту щодо нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту, ремонту та інших інженерно-технічних заходів із захисту об’єктів критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору, підсектору залізничного транспорту сектору транспорту і пошти, сектору систем життєзабезпечення критичної інфраструктури" (із змінами) та розпоряджень Кабінету Міністрів України від 20 березня 2026р. № 257-р "Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету" та Харківської обласної військової адміністрації від 09 квітня 2026 року № 4ДСК В "Про організацію здійснення заходів, пов'язаних із запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру", для здійснення заходів, пов'язаних із зміцненням обороноздатності держави та запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, зокрема для будівництва захисних споруд об'єктів критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору існує наявна потреба у закупівлі послуг з авторського нагляду по об'єкту "Реконструкція Об’єкту № 13".
Підпунктом 13 пункту 13 Особливостей передбачено:
Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли:
13) здійснюється закупівля товарів, робіт та послуг для/з будівництва, ремонту та інших інженерно-технічних заходів із захисту об’єктів:
критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору критичної інфраструктури;
сектору систем життєзабезпечення критичної інфраструктури в рамках реалізації експериментального проекту відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2025 р. № 142 “Про реалізацію експериментального проекту щодо нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту, ремонту та інших інженерно-технічних заходів із захисту об’єктів критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору критичної інфраструктури” (Офіційний вісник України, 2025 р., № 20, ст. 1335, № 89, ст. 6206) за договорами про закупівлю, які укладаються до 15 жовтня 2026 року.
На підставі заявки на закупівлю та експертного звіту (позитивного) від 08.05.2026 № 2770/12/25-ЕК по закупівлі "Авторський нагляд по об'єкту "Реконструкція Об’єкту № 13" (ДК 021:2015 - 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги)" підрядною організацією визначено Товариство з обмеженою відповідальністю "СК АВТОСТРОЙ" код ЄДРПОУ 37477703.
Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби в умовах воєнного стану, прийнято рішення, як виняток, застосувати підстави за підпунктом 13 пункту 13 Особливостей та здійснити закупівлю шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-03-009883-a
Код ДК 021:201571240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Товариство з обмеженою відповідальністю "СК АВТОСТРОЙ" | переможець | 47 833,20 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
3 лип о 15:15Останні зміни
3 лип о 15:15Очікувана вартість
47 833.20UAH з ПДВ