Тендер: Револьверна головка
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваХмельницький національний університет
Код02071234
АдресаУкраїна, 29016, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Інститутська, будинок 11
Основна контактна особа
ІмʼяКаткова Тетяна Іванівна
Телефон380978991985
E-mailt.k.tender.xnu@gmail.com
Перелік позицій
2| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Револьверна головка електромеханічна горизонтального виконанняКод ДК021: 42674000-1 Частини та приладдя до металообробних верстатів | 1 штука | До 20 лип 2026 | Україна, 29016, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Інститутська, будинок 11 |
2 | Електромеханічна горизонтальна револьверна головкаКод ДК021: 42674000-1 Частини та приладдя до металообробних верстатів | 1 штука | До 20 лип 2026 | Україна, 29016, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Інститутська, будинок 11 |
Документи закупівлі
5Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Звіт про результати проведення процедури.pdf | Не вказано | Тендеру | 06 липня 2026 13:44:07 | Перегляд |
2 | Оголошення про проведення ВТ.pdf | Не вказано | Тендеру | 06 липня 2026 13:44:07 | Перегляд |
3 | Обгрунтування.pdf | Не вказано | Тендеру | 06 липня 2026 13:44:07 | Перегляд |
4 | Витяг ФОП Верхняцький Віталій Володимирович.pdf | Не вказано | Тендеру | 06 липня 2026 13:44:07 | Перегляд |
5 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 06 липня 2026 13:44:26 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-06-005352-a
ID Prozorro6d028b64a2ee498cafc16785a88a7ecc
Очікувана вартість165 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-03-008075-a
Код ДК 021:201542670000-3 Частини та приладдя до верстатів
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФОП Верхняцький Віталій Володимирович | переможець | 165 000,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
6 лип о 13:44Останні зміни
6 лип о 13:44Очікувана вартість
165 000.00UAH без ПДВ