IDUA-2026-07-06-006403-a
ID Prozorroda9151ec92cd4cb98f8af34f2461a75e
Очікувана вартість50 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Згідно частини 1 статті 12 Закону України «Про захист економічної конкуренції» БУВР "Групові водопроводи") має ознаки монопольного (домінуючого) становища на ринку послуг з водопостачання питної води в межах Одеської області, відповідного до Зведеного переліку суб’єктів природних монополій. В результаті вищесказаного, є необхідність заключити Договір про закупівлю послуг з водопостачання питної води з БУВР "Групові водопроводи" без використання електронної системи закупівель на суму 50000 грн Відповідно до абз.4 пп5 пункту 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт та послуг для замовників передбачених Законом України «про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженого постовою кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року №1178, здійснити закупівлю послуг з водопостачання питної води (код ДК021:2015 65110000-7 Розподіл води) без використання відкритих торгів, але з обов’язковим оприлюдненням в електронній системі закупівлі звіту про договір закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-06-007608-a
Код ДК 021:201565110000-7 Розподіл води