Тендер: фармацевтична продукція
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2"
Код01994600
АдресаУкраїна, 09100, Київська область, БІЛА ЦЕРКВА, вулиця ШЕВЧЕНКА, будинок 69
Основна контактна особа
ІмʼяСич Світлана Олексіївна
Телефон0964538319
E-maildutpolbyh@bigmir.net
Перелік позицій
6| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | АДРЕНАЛІН-ЗДОРОВ`Я розчин для ін`єкцій 1,82 мг/мл по 1 мл в ампулах № 10Код ДК021: 33622000-6 Лікарські засоби для лікування захворювань серцево-судинної системиINN: Epinephrine | 20 штука | До 31 лип 2026 | Україна, 09100, Київська область, БІЛА ЦЕРКВА, вулиця ШЕВЧЕНКА, будинок 69 |
2 | Аміаку розчин для зовнішнього застосування 10 % флакон 40 мл (ДКП ФФ)Код ДК021: 33661000-1 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системиINN: Ammonia | 50 флакон | До 31 лип 2026 | Україна, 09100, Київська область, БІЛА ЦЕРКВА, вулиця ШЕВЧЕНКА, будинок 69 |
3 | хлоргекседин 0,05%-200 млКод ДК021: 33690000-3 Лікарські засоби різніINN: Chlorhexidine | 10 флакон | До 31 лип 2026 | Україна, 09100, Київська область, БІЛА ЦЕРКВА, вулиця ШЕВЧЕНКА, будинок 69 |
4 | каптоприл 0,025№20Код ДК021: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиINN: Captopril | 10 штука | До 31 лип 2026 | Україна, 09100, Київська область, БІЛА ЦЕРКВА, вулиця ШЕВЧЕНКА, будинок 69 |
5 | Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/млКод ДК021: 33640000-8 Лікарські засоби для лікування захворювань сечостатевої системи та гормониINN: Dexamethasone | 100 ампула | До 31 лип 2026 | Україна, 09100, Київська область, БІЛА ЦЕРКВА, вулиця ШЕВЧЕНКА, будинок 69 |
6 | магнія сульфат 25мг-5млКод ДК021: 33621000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань крові й органів кровотворенняINN: Magnesium sulfate | 200 ампула | До 31 лип 2026 | Україна, 09100, Київська область, БІЛА ЦЕРКВА, вулиця ШЕВЧЕНКА, будинок 69 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | звіт (3).pdf | Не вказано | Тендеру | 06 липня 2026 15:20:20 | Перегляд |
2 | обгрунтування (3).pdf | Не вказано | Тендеру | 06 липня 2026 15:20:20 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-06-007656-a
ID Prozorro8a373efb01db4e7ba4d0462d4b15a328
Очікувана вартість6 653.1 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-06-19-002723-a
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-06-008446-a
Код ДК 021:201533600000-6 Фармацевтична продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Підприємство "Аптека 245" | переможець | 6 653,10 грнз ПДВ |
Підготовка угоди
Опубліковано
6 лип о 15:20Останні зміни
6 лип о 15:20Очікувана вартість
6 653.10UAH з ПДВ