Тендер: Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваМКП «Херсонтеплоенерго»
Код31653320
АдресаУкраїна, 73003, Херсонська область, м. Херсон, Острівське шосе, буд. 1
Основна контактна особа
ІмʼяОксана Сергієва
Телефон+380505029942
E-mailhtezakup@ukr.net
Перелік позицій
9| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Арматура 10мм. А500. L=6000mmКод ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 0.6 тонна33 054.17 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, Острівське шосе,1 |
2 | Арматура 12мм, А500. Е=6000ммКод ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 0.6 тонна33 183.33 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, Острівське шосе,1 |
3 | Круг сталевий 12ст35 L=6000mmКод ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 0.022 тонна159 090.91 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, Острівське шосе,1 |
4 | Круг сталевий 14 ст35 L=6000mmКод ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 0.03 тонна125 000 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, Острівське шосе,1 |
5 | Круг сталевий 26 ст20 Ь=6000ммКод ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 0.1 тонна37 958.33 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, Острівське шосе,1 |
6 | Шестигранник сталевий 17 ст20 1 -600QmmКод ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 0.024 тонна97 250 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, Острівське шосе,1 |
7 | Шестигранник сталевий 19 ст20 L=6000mmКод ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 0.03 тонна97 250 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, Острівське шосе,1 |
8 | Кутик 50x50x4 стКЗпс/сл L“6000ммКод ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 0.303 тонна35 337.5 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, Острівське шосе,1 |
9 | Смута 40x4 ст1-3пс/сп L=6000m.mКод ДК021: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі | 0.25 тонна38 445.83 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, Острівське шосе,1 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 06 липня 2026 17:45:43 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-06-010236-a
ID Prozorroa32e0b7d263f4e0ba910e4206f2ed8f6
Очікувана вартість91 630.27 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-06-012471-a
Код ДК 021:201544330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАВОД СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ" | переможець | 91 630,27 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
6 лип о 17:44Останні зміни
6 лип о 17:45Очікувана вартість
91 630.27UAH з ПДВ