Тендер: Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВійськова частина А0853
Код07794629
АдресаУкраїна, 23000, Вінницька область, Місто Бар, Арсенальна, 1
Основна контактна особа
ІмʼяВерига Володимир Васильович
Телефон+380434122379
E-mailfin_a0853@post.mil.gov.ua
Перелік позицій
9| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Фільтр паливний VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5Код ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 1 штука2 050 UAH без ПДВ | До 07 лип 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
2 | Фільтр повітряний VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5Код ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 1 штука410 UAH без ПДВ | До 07 лип 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
3 | Фільтр масляний VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5Код ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 1 штука470 UAH без ПДВ | До 07 лип 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
4 | Фільтр паливний MERSEDES-BENZ VITO 110CDIКод ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 1 штука705 UAH без ПДВ | До 07 лип 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
5 | Фільтр повітряний MERSEDES-BENZ VITO 110CDIКод ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 1 штука420 UAH без ПДВ | До 07 лип 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
6 | Фільтр масляний MERSEDES-BENZ VITO 110CDIКод ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 1 штука510 UAH без ПДВ | До 07 лип 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
7 | Фільтр паливний PEUGEOT LANDTREKКод ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 10 штука1 190 UAH без ПДВ | До 07 лип 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
8 | Фільтр повітряний PEUGEOT LANDTREKКод ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 10 штука510 UAH без ПДВ | До 07 лип 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
9 | Фільтр масляний PEUGEOT LANDTREKКод ДК021: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри | 10 штука1 410 UAH без ПДВ | До 07 лип 2026 | Україна, 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 06 липня 2026 18:02:05 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-06-010239-a
ID Prozorroe1859bedeed544859d97916acc588b4c
Очікувана вартість35 665 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФОП “ Лозінський Леонід Павлович ” | переможець | 35 665,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
6 лип о 17:44Останні зміни
6 лип о 18:04Очікувана вартість
35 665.00UAH без ПДВ