Тендер: Роботи з проведення аналізу зібраних матеріалів, складання акта оцінки та прийняття рішення щодо акредитації УКРАЇНСЬКОЇ ЛАБОРАТОРІЇ ЯКОСТІ І БЕЗПЕКИ ПРОДУКЦІЇ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025 "Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій".
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваНаціональний університет біоресурсів і природокористування України
Код00493706
АдресаУкраїна, 03041, Київська область, Київ, вулиця Героїв Оборони, будинок 15
Основна контактна особа
ІмʼяОтченашко Володимир Віталійович
Телефон380445278930
E-mailtender.sciens@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Роботи з проведення аналізу зібраних матеріалів, складання акта оцінки та прийняття рішення щодо акредитації УКРАЇНСЬКОЇ ЛАБОРАТОРІЇ ЯКОСТІ І БЕЗПЕКИ ПРОДУКЦІЇ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025 "Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій"Код ДК021: 99999999-9 Не відображене в інших розділах | 1 робота | Від 06 лип 2026
До 17 серп 2026 | Україна, 03041, м. Київ, Героїв Оборони, 15 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 липня 2026 11:43:24 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-07-003752-a
ID Prozorroc3855e7cc21444ef989ae19e4a2a43ef
Очікувана вартість95 844 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліроботи
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Відповідно до абз. 4 пп. 5 п. 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. №1178 придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання, зокрема, через відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері економічного розвитку є Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Національне агентство з акредитації України (НААУ), яке є національним органом України з акредитації, свою діяльність здійснює згідно Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2407-14#Text ) та Положення про Національне агентство з акредитації України, затвердженого у новій редакції Наказом Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 13.07.2020 №1318 (https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v1318915-20#n12 ).
Національне агентство з акредитації України є національним органом України з акредитації. Національне агентство з акредитації України є державною організацією, яка утворюється Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, належить до його сфери управління та провадить некомерційну господарську діяльність. На виконання ст. 6 Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» Мінекономіки затвердило наказом від 13.07.2020р. №1318 Положення про національне агентство з акредитації України (НААУ), де зазначено, що національним органом з акредитації є Національне агентство з акредитації України (НААУ) та в п.8 наказу визначило основні функції НААУ відповідно до покладених на нього завдань, в тому числі: акредитація органів з оцінки відповідності з подальшим контролем за їх відповідністю вимогам акредитації, прийняття рішення щодо акредитації, її поновлення, тимчасового зупинення або визнання недійсною; проведення моніторингу за відповідністю акредитованих ним органів з оцінки відповідності вимогам акредитації (далі - моніторинг) шляхом здійснення нагляду, проведення повторних та позачергових оцінок.
Замовник, як виняток, укладає прямий договір через відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, роботи можуть бути надані виключно певним суб’єктом господарювання. Враховуючи вищенаведене, на ринку виконання робіт за кодом 99999999-9 — Не відображене в інших розділах (Роботи з проведення аналізу зібраних матеріалів, складання акта оцінки та прийняття рішення щодо акредитації УКРАЇНСЬКОЇ ЛАБОРАТОРІЇ ЯКОСТІ І БЕЗПЕКИ ПРОДУКЦІЇ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025 "Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій") відсутня конкуренція, внаслідок чого договір про закупівлю зазначених послуг може бути укладений лише з НАЦІОНАЛЬНИМ АГЕНТСТВОМ З АКРЕДИТАЦІЇ УКРАЇНИ».
Не укладання договору з НАЦІОНАЛЬНИМ АГЕНТСТВОМ З АКРЕДИТАЦІЇ УКРАЇНИ може призвести до негативних соціальних процесів та небажаних наслідків, зриву навчального процесу в цілому в НУБіП України. На підставі вищезазначеного, Національному університету біоресурсів і природокористування України необхідно укласти договір з НАЦІОНАЛЬНИМ АГЕНТСТВОМ З АКРЕДИТАЦІЇ УКРАЇНИ на закупівлю 99999999-9 — Не відображене в інших розділах (Роботи з проведення аналізу зібраних матеріалів, складання акта оцінки та прийняття рішення щодо акредитації УКРАЇНСЬКОЇ ЛАБОРАТОРІЇ ЯКОСТІ І БЕЗПЕКИ ПРОДУКЦІЇ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025 "Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій").
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-03-010412-a
Код ДК 021:201599999999-9 Не відображене в інших розділах
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З АКРЕДИТАЦІЇ УКРАЇНИ | переможець | 95 844,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
7 лип о 11:40Останні зміни
7 лип о 11:43Очікувана вартість
95 844.00UAH з ПДВ