Тендер: Конструкційні матеріали різні
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваЖитомирський військовий інститут С. П. Корольова
Код08183359
АдресаУкраїна
Основна контактна особа
Імʼя
Перелік позицій
12| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Плінтус nлacт.SAN DECOR COMFORT 209 МураноКод ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 8 штука103.4 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, Житомирська область, Житомир, Проспект Миру |
2 | Заглушки SAN DECOR Мурано 109 (бл.)Код ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 2 паковання52.8 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, Житомирська область, Житомир, Проспект Миру |
3 | З'єднувач SAN DECOR Мурано 109 (бл.)Код ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 2 паковання52.8 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, Житомирська область, Житомир, Проспект Миру |
4 | Зовнішній кут SAN DECOR Мурано 109 (бл.)Код ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 1 паковання52.8 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, Житомирська область, Житомир, Проспект Миру |
5 | Внутрішній кут SAN DECOR Мурано 109 (бл.)Код ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 2 паковання52.8 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, Житомирська область, Житомир, Проспект Миру |
6 | Кутник ПВХ перфорований 3,0 мКод ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 62 штука24 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, Житомирська область, Житомир, Проспект Миру |
7 | Клей TIGOR ТТ-21 Тепло для пористих блоків 25кгКод ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 20 штука259 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, Житомирська область, Житомир, Проспект Миру |
8 | Стяжка TIGOR TN-278 легковирівнювапьна 10-80ммКод ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 6 штука259 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, Житомирська область, Житомир, Проспект Миру |
9 | Цемент Cemark-500 швидкий 25кг (СЕМ ІІ/В-М 42,5 R)Код ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 8 штука200 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, Житомирська область, Житомир, Проспект Миру |
10 | Газоблок автоклавний (Стоунлайт)Код ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 19.44 метр кубічний3 950 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, Житомирська область, Житомир, Проспект Миру |
11 | Склосітка TIGOR-160r/M2, 1x50 м, 5x5, рул.Код ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 10 рулон1 350 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, Житомирська область, Житомир, Проспект Миру |
12 | Лінолеум EVOLUTION LIVE Raymond 4 4.0Код ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 65 метр квадратний469 UAH з ПДВ | До 31 груд 2026 | Україна, Житомирська область, Житомир, Проспект Миру |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 липня 2026 13:05:00 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-07-005221-a
ID Prozorroda84cbd7641945cdabb95588aadf5dfc
Очікувана вартість131 791.8 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Оборонний постачальник | переможець | 131 791,80 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
7 лип о 13:04Останні зміни
7 лип о 13:05Очікувана вартість
131 791.80UAH з ПДВ