Тендер: Газоаналізатор переносний
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваІнститут газу Національної академії наук України
Код05417035
АдресаУкраїна, 03113, м. Київ, Київ, вул. Дегтярівська, буд.39
Основна контактна особа
ІмʼяВолинко Лариса Юріївна
Телефон+380979357176
E-mailvolinko.larisa@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Газоаналізатор переноснийКод ДК021: 38432100-3 Газоаналізатори | 1 штука | До 01 вер 2026 | Україна, 03113, м. Київ, м.Київ, вул.Дегтярівська 39 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 липня 2026 13:36:44 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
2| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: Замовник здійснює попередню оплату за Товар у розмірі до 60 % відповідно до вартості Договору відповідно до вимог бюджетного законодавства України та наявного бюджетного фінансування. Попередня оплата здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок Постачальника на підставі виставленого рахунку проягом 10 банківських днів від дати поданих документів. | Аванс | 60% | 10 (робочі) |
2 | поставка товаруОпис: Остаточний розрахунок за Товар здійснюється відповідно до накладної та акта приймання-передачі проягом 10 банківських днів від дати поданих документів. | Пiсляоплата | 40% | 10 (робочі) |
Про закупівлю
IDUA-2026-07-07-005374-a
ID Prozorro881a3bc44f394d3983b546eaf75d06ad
Очікувана вартість329 880 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-07-006264-a
Код ДК 021:201538430000-8 Детектори та аналізатори
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ПП "РМК-енерготехнології" | переможець | 329 880,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
7 лип о 13:13Останні зміни
7 лип о 13:39Очікувана вартість
329 880.00UAH з ПДВ