Тендер: Послуги з заправки та відновлення картріджів
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваДержавна установа "Інститут судової психіатрії та судової медицини Міністерства охорони здоров'я України"
Код04803492
АдресаУкраїна, 04080, м. Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 103-А
Основна контактна особа
ІмʼяБрусєнцева Тетяна Борисівна
Телефон+380988767318
E-mailtanyakolyadenko1968@ukr.net
Перелік позицій
5| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Заправка картріджу Xerox Work Centre 3020/3025Код ДК021: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки | 3 послуга | Від 06 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 12440, Житомирська область, Житомирський район, село Зарічани, шосе Бердичівське,3 |
2 | відновлення картріджів Xerox Work Centre 3020/3025Код ДК021: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки | 1 послуга | Від 06 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 12440, Житомирська область, Житомирський район, село Зарічани, шосе Бердичівське |
3 | Технічне обслуговування принтера/БФПКод ДК021: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки | 1 послуга | Від 06 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 12440, Житомирська область, Житомирський район, село Зарічани, шосе Бердичівське,3 |
4 | Запрвка картриджа HP Laser MFP 135aКод ДК021: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки | 3 послуга | Від 06 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 12440, Житомирська область, Житомирська область, село Зарічани, шосе Бердичівське, 3 |
5 | Відновлення картріджуHP Laser MFP 135a Код ДК021: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки | 1 послуга | Від 31 груд 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 12440, Житомирська область, Житомирський район, село Зарічани, шосе Бердичівське, 3 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 липня 2026 13:20:53 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-07-005478-a
ID Prozorro2dc04fb33fc64394a4b42ec6179ee8d4
Очікувана вартість3 500 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Унікальний номер закупівлі UA-2026-06-22-000017-a .Лот №4
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-07-006455-a
Код ДК 021:201550310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФОП Мельничук Д.В. | переможець | 3 500,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
7 лип о 13:20Останні зміни
7 лип о 13:21Очікувана вартість
3 500.00UAH без ПДВ