Тендер: Електрошафи
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваАКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
Код00131954
Веб-сайтhttps://www.oblenergo.kharkov.ua
АдресаУкраїна, 61037, Харківська область, Харків, вулиця Георгія Тарасенка, будинок 149(вулиця ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 149)
Основна контактна особа
ІмʼяНауменко Дмитро Миколайович
Телефон380577401485
E-mailplan@khoe.com.ua
URLhttps://www.oblenergo.kharkov.ua
Перелік позицій
3| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Шафа ВШ4Код ДК021: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання | 20 штука | Від 06 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Шафа ВШ4пКод ДК021: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання | 20 штука | Від 06 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
3 | Шафа ВШ6пКод ДК021: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання | 10 штука | Від 06 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 липня 2026 13:20:58 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: Розрахунок за цим Договором між Постачальником і Покупцем здійснюється в розмірі 100 % окремо за кожним фактом поставки товару (підписання відповідної накладної або акта), згідно з наданим Постачальником рахунком, за умов його відповідності Специфікації та наданій Покупцем Заявці на конкретну поставку та цінам, встановленим цим Договором протягом 180-ти календарних днів. | Пiсляоплата | 100% | 180 (календарні) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | подання заявкиОпис: Термін поставки кожної партії товару після отримання Постачальником письмової Заявки від Покупця не може перевищувати 10 робочих днів. | Повторювана поставка | 100% | 10 (робочі) |
Про закупівлю
IDUA-2026-07-07-005486-a
ID Prozorro615fa718b5a64e058c0a95a15415afb5
Очікувана вартість1 789 998 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняІдентифікатор закупівлі в системі PROZORRO: UA-2026-06-14-000309-a. Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-07-006472-a
Код ДК 021:201531680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВ "Кабельні-Технології" | переможець | 1 789 998,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
7 лип о 13:20Останні зміни
7 лип о 13:20Очікувана вартість
1 789 998.00UAH з ПДВ