Тендер: Колодки MY 2 та реле MY 2
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКомунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Код31700972
АдресаУкраїна, 39617, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
Основна контактна особа
ІмʼяБілецька Юлія Юріїївна
Телефон+380678810512
E-mailyuliabiletska84@gmail.com
Перелік позицій
2| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Колодка MY 2 Аско УкрРемКод ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 8 штука | До 16 лип 2026 | Україна, 39600, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Шевченка, б. 22/30 |
2 | Реле MY 2 (DC 24B)Код ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 8 штука | До 16 лип 2026 | Україна, 39600, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Шевченка, б. 22/30 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 липня 2026 16:35:35 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-07-006909-a
ID Prozorrob05b95ec3033425798feb983511c3a51
Очікувана вартість1 443.23 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 22 пункту 13
ОбґрунтуванняЗдійснюється закупівля: парових турбін (на умовах співфінансування), газопоршневих, газотурбінних когенераційних установок, газотурбінних установок та блочно-модульних котелень (їх складових), їх оренда; послуг з оренди (фрахту, лізингу тощо) суден технічного флоту (спеціалізованих суден), на яких встановлені газопоршневі та/або газотурбінні установки, призначені для виробництва електричної енергії, послуг з найму персоналу для таких установок; товарів, робіт та послуг, пов’язаних з будівництвом установок, зазначених у абзацах другому і третьому цього підпункту, введенням в експлуатацію, здійсненням заходів щодо проектування, будівництва та/або реконструкції електричних, газових мереж, необхідних для забезпечення можливості видачі потужності, приєднанням таких установок до електричних, газових та інших мереж; послуг з проектування, обслуговування, планових і позапланових ремонтів таких установок для підприємств паливно-енергетичного комплексу для підготовки до опалювального сезону. Замовником планується здійснення закупівлі матеріалів для виконання робіт із під’єднання когенераційної установки до загальнокотельної системи керування, а також організації дистанційного автоматичного керування кожним електричним ТЕНом електричного котла окремо, враховуючи логіку роботи когенераційної установки .
Предметом закупівлі є: колодки MY 2 Аско УкрРем; реле MY 2 (DC 24B).
Використання зазначених матеріалів забезпечить коректне функціонування системи автоматизації, дистанційне керування електричними ТЕНами , що є необхідним для належної експлуатації обладнання та безперебійної роботи системи теплопостачання.
Без використання зазначених матеріалів виконання робіт з приєднання когенераційної установки є технічно неможливим. Відсутність таких матеріалів унеможливлює забезпечення видачі електричної потужності та фактичне функціонування когенераційної установки за її цільовим призначенням.
Таким чином, предмет закупівлі безпосередньо пов’язаний із заходами щодо приєднання когенераційної установки та забезпечення її функціонування, що відповідає умовам застосування підпункту 22 пункту 13 Особливостей.
З урахуванням викладеного, а також необхідності оперативної реалізації заходів у сфері енергозабезпечення в умовах воєнного стану, Замовником прийнято рішення про здійснення закупівлі без застосування відкритих торгів на підставі підпункту 22 пункту 13 Особливостей
З огляду на викладене, рішення щодо здійснення закупівлі відповідає вимогам чинного законодавства.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-07-008199-a
Код ДК 021:201531220000-4 Елементи електричних схем
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВ "ЕЛЕКТРОЕНЕРГО" | переможець | 1 443,23 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
7 лип о 14:27Останні зміни
7 лип о 16:40Очікувана вартість
1 443.23UAH з ПДВ