Тендер: ДК 021:2015:15610000-7 Продукція борошно-круп’яної промисловості (Крупа кукурудзяна; Рис шліфований;крупа перлова; Крупа ячна; Крупа пшенична полтавська)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваЛьвівський військово-медичний клінічний центр (клінічний госпіталь) Державної прикордонної служби України
Код14321771
АдресаУкраїна, 79014, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЛИЧАКІВСЬКА, будинок 107
Основна контактна особа
ІмʼяТомашівська Людмила Олексіївна
Телефон380963405964
E-mailLTomashivska@dpsu.gov.ua
Перелік позицій
5| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Рис шліфованийКод ДК021: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості | 200 кілограм | До 01 вер 2026 | Україна, 79014, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЛИЧАКІВСЬКА, будинок 107 |
2 | Крупа кукурудзянаКод ДК021: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості | 200 кілограм | До 01 вер 2026 | Україна, 79014, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЛИЧАКІВСЬКА, будинок 107 |
3 | Крупа перловаКод ДК021: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості | 100 кілограм | До 01 вер 2026 | Україна, 79014, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЛИЧАКІВСЬКА, будинок 107 |
4 | Крупа ячнаКод ДК021: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості | 150 кілограм | До 01 вер 2026 | Україна, 79014, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЛИЧАКІВСЬКА, будинок 107 |
5 | Крупа пшенична полтавськаКод ДК021: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості | 150 кілограм | До 01 вер 2026 | Україна, 79014, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЛИЧАКІВСЬКА, будинок 107 |
Документи закупівлі
8Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Інформація про КБВ ТОВ ТікПак.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 07 липня 2026 15:02:16 | Перегляд |
2 | Обгрунтування п.п.6 п.13 крупи.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 07 липня 2026 15:02:16 | Перегляд |
3 | UA-2026-06-17-003347-a-report.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 07 липня 2026 15:02:16 | Перегляд |
4 | UA-2026-06-17-003347-a-report (1).pdf | Тендерна документація | Тендеру | 07 липня 2026 15:02:16 | Перегляд |
5 | UA-2026-06-17-003347-a-report (2).pdf | Тендерна документація | Тендеру | 07 липня 2026 15:02:16 | Перегляд |
6 | UA-2026-06-17-003347-a-report (3).pdf | Тендерна документація | Тендеру | 07 липня 2026 15:02:16 | Перегляд |
7 | UA-2026-06-17-003347-a-report (5).pdf | Тендерна документація | Тендеру | 07 липня 2026 15:02:16 | Перегляд |
8 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 липня 2026 15:03:07 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: Розрахунки проводяться шляхом оплати Замовником протягом 30 (тридцяти) календарних днів після поставки товарів та пред'явлення Постачальником рахунка на оплату за фактично поставлений товар та після підписання Сторонами накладної. Датою розрахунків за цим Договором вважають день надходження коштів на розрахунковий рахунок Постачальника. До кожної партії товару що постачається, Постачальник обов’язково надає Замовнику накладні (у двох примірниках), рахунки - фактури, документи що підтверджують якість поставлених товарів, завірені підписом особи Постачальника, уповноваженої на підписання господарських та фінансових документів. У разі затримки фінансування Замовника оплата за Товар здійснюється протягом 10 (десяти) робочих днів з дати отримання Замовником відповідних коштів на фінансування закупівлі на свій рахунок. | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | подання заявкиОпис: Поставка Товару здійснюється окремими партіями згідно з заявкою Замовника. Обсяг кожної партії визначається Замовником залежно від фактичної потреби. Партією Товару за Договором вважається поставка Товару в обсязі, що визначений за кожною окремою заявкою Замовника. Постачальник зобов'язаний поставити за свій рахунок товар, у розпорядження Замовника у кількості заявленою Замовником та з усіма документами, необхідними для того, щоб прийняти Товар на умовах цього договору, протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту подання заявки Замовника. Заявка Замовника подається шляхом надсилання її на поштову адресу, або на електронну адресу, або в телефонному режимі. Строк поставки Товару: до 01.09.2026 року включно. | Повторювана поставка | 100% | 3 (робочі) |
Про закупівлю
IDUA-2026-07-07-007809-a
ID Prozorro93148b8b983448deb3c57e3536e9b25e
Очікувана вартість20 544 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.Замовником 17.06.206 року була оголошена процедура відкритих торгів на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015:15610000-7 Продукція борошно-круп’яної промисловості (Лот №1 крупа кукурудзяна, Лот №2 крупа перлова ДСТУ 7700:2015, Лот №3 крупа ячна ДСТУ 7700:2015, Лот №4 крупа пшенична ДСТУ 7699:2015, Лот №5 крупа вівсяна ДСТУ 7698:2015, Лот №6 рис шліфований 1 сорту ГОСТ 6292-93), Ідентифікатор закупівлі UA-2026-06-17-003347-a. Дана закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель 25.06.2026 року внаслідок неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах.Таким чином, наявні підстави для укладення прямого договору відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей. Предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), не відрізняються від вимог, що були визначені у тендерній документації до відміненої закупівлі. Сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, що була зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність пропозицій учасників. Враховуючи викладене, з метою задоволення потреби в закупівлі товару за кодом ДК 021:2015:15610000-7 Продукція борошно-круп’яної промисловості (крупа кукурудзяна; рис шліфований; крупа перлова; крупа ячна; крупа пшенична полтавська), замовник укладає договір на загальну суму 20 544,00 грн. з ПДВ, без використання електронної системи закупівель на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом.За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону. Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей у вигляді цього файлу «Обґрунтування підстави». Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, додатково повинен містити визначену абзацом сьомим пункту 9 Особливостей інформацію про кінцевих бенефіціарних власників постачальника товару (товарів), виконавця робіт, надавача послуги (послуг). Така інформація формується автоматично засобами електронної системи закупівель. У разі відсутності технічної можливості, реалізованої засобами електронної системи закупівель, або у разі, коли постачальник товару (товарів), виконавець робіт, надавач послуги (послуг) є нерезидентом, замовник самостійно додає до звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, визначену абзацом сьомим пункту 9 Особливостей інформацію про кінцевих бенефіціарних власників постачальника товару (товарів), виконавця робіт, надавача послуги (послуг).
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-07-008740-a
Код ДК 021:201515610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТІКПАК" | переможець | 20 544,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
7 лип о 15:02Останні зміни
7 лип о 15:03Очікувана вартість
20 544.00UAH з ПДВ