Тендер: Буряк гарнірний різаний
Період уточнень
по 14 лип. 00:00
Прийом пропозицій
по 22 лип. 00:00
Аукціон
Завершено
Кваліфікація
по 28 лип. 16:53
Розглянуто
по 31 лип. 00:00
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
2| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
Лот 1. Буряк гарнірний різаний 1448781 | 2 401 000,00 грнЗ ПДВ 72 030,00 грнЗабезпечення пропозицій 5% Забезпечення договору | завершено | - | |
Лот 2. Буряк гарнірний різаний 1448782 | 1 029 000,00 грнЗ ПДВ 30 870,00 грнЗабезпечення пропозицій 5% Забезпечення договору | завершено | - |
Перелік позицій
6| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Лот 1 – Буряк гарнірний різанийВідноситься до лоту: Лот 1. Буряк гарнірний різанийКод ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі | 30 000 кілограм | До 31 жовт 2026 | Україна, Київська область |
2 | Лот 1 – Буряк гарнірний різанийВідноситься до лоту: Лот 1. Буряк гарнірний різанийКод ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі | 30 000 кілограм | До 30 лист 2026 | Україна, Київська область |
3 | Лот 1 – Буряк гарнірний різанийВідноситься до лоту: Лот 1. Буряк гарнірний різанийКод ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі | 10 000 кілограм | До 10 груд 2026 | Україна, Київська область |
4 | Лот 2 – Буряк гарнірний різанийВідноситься до лоту: Лот 2. Буряк гарнірний різанийКод ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі | 10 000 кілограм | До 31 жовт 2026 | Україна, Харківська область |
5 | Лот 2 – Буряк гарнірний різанийВідноситься до лоту: Лот 2. Буряк гарнірний різанийКод ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі | 10 000 кілограм | До 30 лист 2026 | Україна, Харківська область |
6 | Лот 2 – Буряк гарнірний різанийВідноситься до лоту: Лот 2. Буряк гарнірний різанийКод ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі | 10 000 кілограм | До 10 груд 2026 | Україна, Харківська область |
Документи закупівлі
3| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 1. Оголошення буряк гарнірний.docx | Тендерна документація | Тендеру | 08 липня 2026 12:39:23 | Перегляд |
2 | 2. Проєкт договору буряк гарнірний.docx | Проект договору | Тендеру | 08 липня 2026 12:39:23 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 08 липня 2026 12:39:35 | Перегляд |
Вимоги до учасників
4| № | Вимога | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Забезпечення тендерних пропозицій (Відноситься до лоту: Лот 1. Буряк гарнірний різаний)Розгорнути Опис:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Дата створення08.07.2026 12:39 СтатусАктивна Значення3
Розмір102 900 UAH | ||||||
2 | Забезпечення виконання договору про закупівлю (Відноситься до лоту: Лот 1. Буряк гарнірний різаний)Розгорнути Опис:Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, щоОригінал платіжної інструкції Дата створення08.07.2026 12:39 СтатусАктивна ЗначенняТак
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю Дата створення08.07.2026 12:39 СтатусАктивна Значення5 | ||||||
3 | Забезпечення тендерних пропозицій (Відноситься до лоту: Лот 2. Буряк гарнірний різаний)Розгорнути Опис:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Дата створення08.07.2026 12:39 СтатусАктивна Значення3
Розмір102 900 UAH | ||||||
4 | Забезпечення виконання договору про закупівлю (Відноситься до лоту: Лот 2. Буряк гарнірний різаний)Розгорнути Опис:Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, щоОригінал платіжної інструкції Дата створення08.07.2026 12:39 СтатусАктивна ЗначенняТак
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю Дата створення08.07.2026 12:39 СтатусАктивна Значення5 |
Умови оплати
2| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: Розрахунки за поставлений Товар, здійснюються Замовником в національній валюті України - гривні у безготівковій формі шляхом перерахування належних до сплати суми коштів на поточний рахунок Постачальника, що вказаний у цьому Договорі, за фактично поставлений Товар (партію Товару) з відстрочкою платежу до 30 календарних днів або до 10 календарних днів у випадку поставки продовольчого товару вітчизняного виробництва (згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2023 № 650 «Про регулювання цін на окремі види продовольчих товарів та забезпечення стабільної роботи виробників продовольства в умовах воєнного стану») з дати підписання видаткової накладної представником Отримувача та уповноваженою особою Постачальника. Підставою для проведення розрахунків є видаткова накладна. Видаткова накладна повинна бути оформлена та містити обов’язкові реквізити відповідно до вимог закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», зміст та обсяг господарської операції, зазначеної у видатковій накладній, повинен відповідати Специфікації (Додаток 1 до Договору). Згідно п. 1 ст. 23 Бюджетного кодексу України будь-які бюджетні зобов’язання та платежі з бюджету здійснюються лише за наявності відповідного бюджетного призначення. Бюджетні зобов’язання за цим Договором виникають та оплачуються Замовником виключно в межах та за умови наявності відповідних бюджетних асигнувань відповідно до п. 1 ст. 48 Бюджетного кодексу України. У разі затримки бюджетного фінансування (відсутності коштів на реєстраційному рахунку Замовника), розрахунок за поставлений Товар (партію Товару) здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати фактичного надходження бюджетних коштів на рахунок Замовника для оплати за даним договором.Відноситься до лоту: Лот 1. Буряк гарнірний різаний | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
2 | поставка товаруОпис: Розрахунки за поставлений Товар, здійснюються Замовником в національній валюті України - гривні у безготівковій формі шляхом перерахування належних до сплати суми коштів на поточний рахунок Постачальника, що вказаний у цьому Договорі, за фактично поставлений Товар (партію Товару) з відстрочкою платежу до 30 календарних днів або до 10 календарних днів у випадку поставки продовольчого товару вітчизняного виробництва (згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2023 № 650 «Про регулювання цін на окремі види продовольчих товарів та забезпечення стабільної роботи виробників продовольства в умовах воєнного стану») з дати підписання видаткової накладної представником Отримувача та уповноваженою особою Постачальника. Підставою для проведення розрахунків є видаткова накладна. Видаткова накладна повинна бути оформлена та містити обов’язкові реквізити відповідно до вимог закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», зміст та обсяг господарської операції, зазначеної у видатковій накладній, повинен відповідати Специфікації (Додаток 1 до Договору). Згідно п. 1 ст. 23 Бюджетного кодексу України будь-які бюджетні зобов’язання та платежі з бюджету здійснюються лише за наявності відповідного бюджетного призначення. Бюджетні зобов’язання за цим Договором виникають та оплачуються Замовником виключно в межах та за умови наявності відповідних бюджетних асигнувань відповідно до п. 1 ст. 48 Бюджетного кодексу України. У разі затримки бюджетного фінансування (відсутності коштів на реєстраційному рахунку Замовника), розрахунок за поставлений Товар (партію Товару) здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати фактичного надходження бюджетних коштів на рахунок Замовника для оплати за даним договором.Відноситься до лоту: Лот 2. Буряк гарнірний різаний | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
Умови поставки
2| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | подання заявкиОпис: Дата та місце поставки товару зазначається у письмовій заявці Замовника, яка надсилається на адресу Постачальника рекомендованим листом із повідомленням про вручення або цінним листом з описом вкладеного та/або на електронну адресу Постачальника зазначену в розділі 15 Договору. Надіслана письмова заявка засобами поштового зв’язку вважається врученою в день надходження листа до поштового відділення Постачальника або вручення листа Постачальнику. Строк поставки товару за заявкою визначається Замовником і становить не менше 3 робочих днів з дати її надсилання Постачальнику, окрім випадків, коли такий строк погоджений з Постачальником. У письмовій заявці зазначається найменування товару, місце поставки товару, кількість товару та інша необхідна інформація для поставки товару.Відноситься до лоту: Лот 1. Буряк гарнірний різаний | Повторювана поставка | 100% | 3 (робочі) |
2 | подання заявкиОпис: Дата та місце поставки товару зазначається у письмовій заявці Замовника, яка надсилається на адресу Постачальника рекомендованим листом із повідомленням про вручення або цінним листом з описом вкладеного та/або на електронну адресу Постачальника зазначену в розділі 15 Договору. Надіслана письмова заявка засобами поштового зв’язку вважається врученою в день надходження листа до поштового відділення Постачальника або вручення листа Постачальнику. Строк поставки товару за заявкою визначається Замовником і становить не менше 3 робочих днів з дати її надсилання Постачальнику, окрім випадків, коли такий строк погоджений з Постачальником. У письмовій заявці зазначається найменування товару, місце поставки товару, кількість товару та інша необхідна інформація для поставки товару.Відноситься до лоту: Лот 2. Буряк гарнірний різаний | Повторювана поставка | 100% | 3 (робочі) |
Про закупівлю
Погодження умов закупівлі
| Запит на погодження умов закупівлі | Статус | Дата запиту |
|---|
Немає запитів на погодження
Пропозиції
Учасники
Договори
| ID | Статус | |
|---|---|---|
UA-2026-07-08-005103-a-a2Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИПостачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМ-КАСКАД" | Укладено | |
UA-2026-07-08-005103-a-a1Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИПостачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМ-КАСКАД" | Укладено |