Тендер: Послуги з ремонту електродвигуна
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваЛьвівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Код03328406
АдресаУкраїна, 79013, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2
Основна контактна особа
ІмʼяГрибовська Наталія
Телефон380322377779
E-mailtenderlet@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з ремонту електродвигунаКод ДК021: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки | 1 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 79013, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2 |
Документи закупівлі
7Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Наказ ( по п.13 Особливостей ).pdf | Не вказано | Тендеру | 08 липня 2026 14:33:16 | Перегляд |
2 | Протокол №153.pdf | Не вказано | Тендеру | 08 липня 2026 14:33:16 | Перегляд |
3 | Службова ( ремонт електродвигуна ).pdf | Не вказано | Тендеру | 08 липня 2026 14:33:16 | Перегляд |
4 | Фото ( електродвигуна ).pdf | Не вказано | Тендеру | 08 липня 2026 14:33:16 | Перегляд |
5 | Інформація про кінцевих бенефіціарних власників для юридичних осіб ТАНТАЛ.docx | Не вказано | Тендеру | 08 липня 2026 14:33:17 | Перегляд |
6 | Акт ( ремонт електродвигуна ).pdf | Не вказано | Тендеру | 08 липня 2026 14:33:17 | Перегляд |
7 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 08 липня 2026 14:33:46 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-08-007286-a
ID Prozorro2c73189728714899ac122f7a4b124a80
Очікувана вартість7 422 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період до кінця 2026 року.
Відповідно до службової записки від начальника САТ Гарасима В. від 07.07.2026 р. існує нагальна потреба у здійсненні Закупівлі.
Згідно акту була зафіксована поломка електродвигуна на токарному верстаті , а саме внаслідок тривалої експлуатації та природнього зношення відбулося термічне пошкодження обмоток ротора та стартера електродвигуна , що призвело до втрати працездатності , тому терміново необхідно зробити ремонт електродвигуна для забезпечення безперебійної роботи в ремонтній служби автотранспорту.
Таким чином, з огляду на норми Особливостей є необхідність та підстави прийняти рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-08-008631-a
Код ДК 021:201550530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТЗОВ "ТАНТАЛ" | переможець | 7 422,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
8 лип о 14:33Останні зміни
8 лип о 14:33Очікувана вартість
7 422.00UAH без ПДВ