Тендер: Матеріали (кабель мережевий) для проведення ремонтних робіт господарським способом Національного центру «Мала академія наук України»
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваНАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР "МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ"
Код32827468
АдресаУкраїна, 01021, м. Київ, КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 8
Основна контактна особа
ІмʼяСтепаненко Андрій Іванович
Телефон0503346627
E-mailrgb_andrey@ukr.net
Перелік позицій
3| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Розетка NCAC-2U6-01, з мережевим роз'ємамі категорії 6 250 (NCAC-2U6-01)Код ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 80 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 01021, м. Київ, м. Київ, КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 8 |
2 | Розетка NCAC-1U6-01, з мережевим роз'ємом категорії 6 500 (NCAC-1U6-01)Код ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 100 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 01021, м. Київ, м. Київ, КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 8 |
3 | Конектор Atcom RJ45 cat.6 UTP 8p8cКод ДК021: 31220000-4 Елементи електричних схем | 15 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 01021, м. Київ, м. Київ, КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 8 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 08 липня 2026 22:50:32 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-08-012014-a
ID Prozorro6893ea62d7524a56b0def989cc9836f8
Очікувана вартість22 150 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняПоложеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 4 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
На підставі витягу з Реєстру Речових прав Замовник отримав громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами загальною площею 4010,2 м2 за адресою м. Київ, вул. Кловський узвіз,8 (факт набуття права засвідчується витягом з Реєстру речових прав, який додається додається додатком 1 до даного обгрунтування) Виникнення невідкладної потреби у закупівлі матеріалами для забезпечення створення робочих місць у зв’язку з обстрілом та влучанням в офіс, що перебував в оренді НУ «МАНУ» і став непридатним для функціонування роботи персоналу. З зв’язку з набуттям узуфрукту (права користування чужим майном) було прийнято рішення розмістити персонал НЦ «МАНУ» за вищезгаданою адресою. Відсутність достатнього часу для організації та проведення конкурентних процедур закупівель, зумовлюється перенесенням усіх робочих процесів установи і є підставою для застосування процедури закупівлі без використання електронної системи (прямого договору) відповідно до законодавства. Враховуючи зазначене вище, у Замоника виникає нагальна потреба у здійсненні закупівлі. Об’єктивні обставини, що унеможливлюють дотримання строків для проведення відкритих торгів, оскільки не пристосоване для безперервної роботи усіх структурних підрозділів НЦ «МАНУ».
Таким чином, закупівля здійснюється шляхом укладення прямого договору на підставі пп. 4 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель (наявність об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання строків для проведення торгів).
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-08-014495-a
Код ДК 021:201531220000-4 Елементи електричних схем
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФОП Гришуков Микола Миколайович | переможець | 22 150,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
8 лип о 22:47Останні зміни
8 лип о 22:50Очікувана вартість
22 150.00UAH без ПДВ