Тендер: ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Стоматологічні матеріали)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКомунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області
Код02003178
АдресаУкраїна, 63403, Харківська область, Чугуївський р-н, місто Зміїв, вул. Таранівське шосе, 1 Б
Основна контактна особа
ІмʼяРоман Євков
Телефон+380574733019
E-mailzm.user2000@gmail.com
Перелік позицій
8| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Джен Лс флоу 3 гКод ДК021: 33141800-8 Стоматологічні матеріалиGMDN-2023: Дентальна композитна смола | 3 паковання | Від 30 черв 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 63403, Харківська область, Зміїв, вул. Таранівське шосе, будинок 1 Б |
2 | Кутанпласт ДенталКод ДК021: 33141800-8 Стоматологічні матеріалиGMDN-2023: Губка гемостатична компресійна для зовнішнього застосування | 1 паковання | Від 30 черв 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 63403, Харківська область, Зміїв, вул. Таранівське шосе, будинок 1 Б |
3 | Гель труючийКод ДК021: 33141800-8 Стоматологічні матеріалиGMDN-2023: Стоматологічний травильний розчин | 2 паковання | Від 30 черв 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 63403, Харківська область, Зміїв, вул. Таранівське шосе, будинок 1 Б |
4 | Харізма смарт , шпр 4 гКод ДК021: 33141800-8 Стоматологічні матеріалиGMDN-2023: Дентальна композитна смола | 3 паковання | Від 30 черв 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 63403, Харківська область, Зміїв, вул. Таранівське шосе, будинок 1 Б |
5 | Глюма 5 4 млКод ДК021: 33141800-8 Стоматологічні матеріалиGMDN-2023: Дентинзв'язувальний агент/набір | 2 паковання | Від 30 черв 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 63403, Харківська область, Зміїв, вул. Таранівське шосе, будинок 1 Б |
6 | Riva LC (Ріва ЛС)Код ДК021: 33141800-8 Стоматологічні матеріалиGMDN-2023: Стоматологічний склойономірний цемент | 2 паковання | Від 30 черв 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 63403, Харківська область, Зміїв, вул. Таранівське шосе, будинок 1 Б |
7 | ІонолатКод ДК021: 33141800-8 Стоматологічні матеріалиGMDN-2023: Стоматологічний склойономірний цемент | 1 паковання | Від 30 черв 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 63403, Харківська область, Зміїв, вул. Таранівське шосе, будинок 1 Б |
8 | Гіпохлорит натрія 3%Код ДК021: 33141800-8 Стоматологічні матеріалиGMDN-2023: Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів | 1 паковання | Від 30 черв 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 63403, Харківська область, Зміїв, вул. Таранівське шосе, будинок 1 Б |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування підстави.pdf | Не вказано | Тендеру | 09 липня 2026 15:43:17 | Перегляд |
2 | Наказ 168 від 30.06.2026.pdf | Не вказано | Тендеру | 09 липня 2026 15:43:17 | Перегляд |
3 | Звіт.pdf | Не вказано | Тендеру | 09 липня 2026 15:43:17 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 09 липня 2026 16:05:50 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-09-009079-a
ID Prozorro485297a180ca4f88b4aca9c4bc76f334
Очікувана вартість10 220 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-30-014031-a
Код ДК 021:201533140000-3 Медичні матеріали
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
МІТРОФАНОВА ДАР'Я КОСТЯНТИНІВНА | переможець | 10 220,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
9 лип о 15:43Останні зміни
9 лип о 16:05Очікувана вартість
10 220.00UAH без ПДВ