Тендер: Прокат листовий нержавіючий
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваАКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Код00135390
Веб-сайтhttp://www.ukrnafta.com
АдресаУкраїна, 04053, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
Основна контактна особа
ІмʼяЛихута Олександр Дмитрович
Телефон380663867200
E-mailoleksandr.lykhuta@ukrnafta.com
URLhttp://www.ukrnafta.com
Перелік позицій
4| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | ЛИСТ Н/Ж 1 мм AISI 430Код ДК021: 14622000-7 Сталь | 1.6 тонна | До 08 вер 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | ЛИСТ Н/Ж 2 мм AISI 430Код ДК021: 14622000-7 Сталь | 0.78 тонна | До 08 вер 2026 | Україна, Відповідно до документації |
3 | ЛИСТ Н/Ж 2 мм AISI 321Код ДК021: 14622000-7 Сталь | 0.2 тонна | До 08 вер 2026 | Україна, Відповідно до документації |
4 | ЛИСТ Н/Ж 10 мм AISI 321Код ДК021: 14622000-7 Сталь | 0.97 тонна | До 08 вер 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування підстави.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 10 липня 2026 09:40:50 | Перегляд |
2 | КБВ.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 10 липня 2026 09:40:50 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 10 липня 2026 09:41:02 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 90 (календарні) |
Про закупівлю
IDUA-2026-07-10-001041-a
ID Prozorroa1d68d763781478eaf71269a5d329370
Очікувана вартість437 448 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. UA-2026-04-27-010750-a
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-11-000763-a
Код ДК 021:201514620000-3 Сплави
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВ "ЮНІТОН" | переможець | 437 448,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
10 лип о 09:40Останні зміни
10 лип о 09:41Очікувана вартість
437 448.00UAH з ПДВ