IDUA-2026-07-10-005175-a
ID Prozorro7fc7e772dde2426d921253fe901ddf3d
Очікувана вартість3 186 230.4 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліроботи
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації Закупівля: UA-2026-06-09-008571-a / на ProZorro / на DoZorro
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-10-005289-a
Код ДК 021:201545453000-7 Капітальний ремонт і реставрація