Тендер: Комп’ютерне обладнання
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваНАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
Код14321481
АдресаУкраїна, Хмельницька область, Хмельницький
Основна контактна особа
ІмʼяГалімова Олена Петрівна
Телефон380976677501
E-mailOHalimova@dpsu.gov.ua
Перелік позицій
9| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Клавіатура A4Tech KR-85 USB (4711421802116)Код ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 11 штука | До 10 серп 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, Хмельницький, м. Хмельницький |
2 | Мишка A4Tech OP-720 Black-USB (4711421699495)Код ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 20 штука | До 10 серп 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, Хмельницький, м. Хмельницький |
3 | Мишка A4Tech G3-300NS Wireless Black (4711421951074Код ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 10 штука | До 10 серп 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, Хмельницький, м. Хмельницький |
4 | Модуль памʼяті для компʼютера DDR4 8GB 3200 MHz INTELIGENTES (IU4DHE1/8)Код ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 8 штука | До 10 серп 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, Хмельницький, м. Хмельницький |
5 | USB флеш накопичувач Wibrand 32GB USB 3.2 Genl (USB 3.0)Код ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 20 штука | До 10 серп 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, Хмельницький, м. Хмельницький |
6 | Карта памʼяті 32GB mictoSD class 10Код ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 21 штука | До 10 серп 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, Хмельницький, м. Хмельницький |
7 | Накопичувач SSD 2.5" 256 GB Caiman WibrandКод ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 25 штука | До 10 серп 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, Хмельницький, м. Хмельницький |
8 | Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Seagate (STJL 1000400)Код ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 4 штука | До 10 серп 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, Хмельницький, м. Хмельницький |
9 | Концентратор Baseus USB 3.0 4xUSB 2.0m black (WKQX030201)Код ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 12 штука | До 10 серп 2026 | Україна, 29000, Хмельницька область, Хмельницький, м. Хмельницький |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | UA-2026-06-15-012180-a-report.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 10 липня 2026 13:02:25 | Перегляд |
2 | Договір №462-26 від 10.07.2026 року .pdf | Тендерна документація | Тендеру | 10 липня 2026 13:02:25 | Перегляд |
3 | Обгрунтування.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 10 липня 2026 13:02:25 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 10 липня 2026 13:02:42 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-10-005751-a
ID Prozorro1b0412122de54e70b86622d4e4bfb8be
Очікувана вартість127 838.25 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації; Закупівля №32276520
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-10-006583-a
Код ДК 021:201530230000-0 Комп’ютерне обладнання
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФОП Білик-Пересадько Олена Володимирівна | переможець | 127 838,25 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
10 лип о 13:02Останні зміни
10 лип о 13:02Очікувана вартість
127 838.25UAH без ПДВ