Тендер: Послуги з управління побутовими відходами
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКорнинська сільська рада
Код04387243
АдресаУкраїна, 35304, Рівненська область, Рівненський р-н, село Корнин
Основна контактна особа
ІмʼяНоцик Андрій
Телефон380677676044
E-mailandrijnocek@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з управління побутовими відходамиКод ДК021: 90511200-4 Послуги зі збирання побутових відходів | 3 місяць | Від 01 лип 2026
До 30 вер 2026 | Україна, 35304, Рівненська область, Рівненський р-н, село Корнин |
Документи закупівлі
6Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Рішення_№3725_від_03.02.2014.pdf | Не вказано | Тендеру | 10 липня 2026 15:58:11 | Перегляд |
2 | НКРЕКП 1099-070917_ліцензія .pdf | Не вказано | Тендеру | 10 липня 2026 15:58:11 | Перегляд |
3 | Договір КТП.pdf | Не вказано | Тендеру | 10 липня 2026 15:58:11 | Перегляд |
4 | Рішення №33 від 01.05.2023.pdf | Не вказано | Тендеру | 10 липня 2026 15:58:11 | Перегляд |
5 | Обгрунтування 3954.pdf | Не вказано | Тендеру | 10 липня 2026 15:58:12 | Перегляд |
6 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 10 липня 2026 15:58:29 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-10-009809-a
ID Prozorro704473e42a7e4a57a88a4aad83adc08d
Очікувана вартість3 954.09 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВраховуючи те, що виконавцем Закупівлі є лише певний суб’єкт господарювання Комунальне автотранспортне підприємство 1728 (КАТП 1728).
Відповідно до Рішення Виконавчого комітету Корнинської сільської ради від 01.05.2023 р. за №33 «Про визначення переможця конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Корнинської сільської ради», Договору на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Корнинської сільської ради від 02.05.2023року , Закону України «Про відходи», ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за результатами проведеного в 2023 році конкурсу на виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Корнинської сільської ради виконавцем послуг є Комунальне автотранспортне підприємство 1728. Також на основі Постанови НКРЕКП №1099 від 07.09.2017р. КАТП 1728 має ліцензію на право поводження господарської діяльності з захоронення відходів Враховуючи об’єктивну відсутність конкуренції щодо збирання, навантаження, перевезення та захоронення сміття єдиним виконавцем із поводженням із безпечним сміттям і відходами та їх утилізації є КАТП 1728.
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі Послуги з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на території Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області шляхом збирання, навантаження, перевезення та захоронення сміття та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, і укладення договору.
З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-10-011821-a
Код ДК 021:201590510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Комунальне автотранспортне підприємство 1728 | переможець | 3 954,09 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
10 лип о 15:58Останні зміни
10 лип о 15:58Очікувана вартість
3 954.09UAH з ПДВ