IDUA-2026-07-14-012007-a
ID Prozorro2cc423d029f64090b33ae63e0dbb2337
Очікувана вартість955 200 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Наявність підстави для укладення договору підтверджується наступним:
Замовником оголошена закупівля за ідентифікатором в ЕСЗ UA-2026-06-25-006230-a, предмет закупівлі: Код ДК 021:2015 «15980000-1 Безалкогольні напої» (Вода мінеральна лікувальна для внутрішнього застосування), яка не відбулася саме через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах. Звіт про результати процедури додається.
Тому наявна перша умова, яка дає право Замовнику розглядати можливість укладення договору про закупівлю без використання електронної системи.
З метою дотримання принципу максимальної економії та ефективності, проведено
маркетингове дослідження ринку. Найбільш економічно вигідну пропозицію запропонувало ТзОВ «СПА Трускавець», код ЄДРПОУ 38822004 та погодилося надати документи, передбачені для Учасника закупівлі UA-2026-06-25-006230-a.
Товариство підтвердило свою можливість здійснювати поставки товару згідно із вимогами замовника, а також підтвердило свою відповідність усім вимогам, які встановлював Замовник під час проведення процедури відкритих торгів.
При цьому:
- предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики,
- а також вимоги до учасника процедури закупівлі,
- проект договору про закупівлю,
- вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
- сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (очікувана вартість: 1 038 780,00 грн. з ПДВ; сума договору 955200,00 грн. з ПДВ.).
Таким чином, наявні підстави та умови для укладення договору із ТзОВ «СПА Трускавець» відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-10-013487-a
Код ДК 021:201515980000-1 Безалкогольні напої