Тендер: Послуги ремонту автомобіля Land Rover Freelander
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВ/ч А 2738
Код26621573
АдресаУкраїна, Хмельницька область, -
Основна контактна особа
ІмʼяМозолюк Ірина Сергіївна
Телефон+380977436194
E-mailvcha2738@ukr.net
Перелік позицій
8| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Заміна хрестовини карданного валуКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 2 послуга2 500 UAH без ПДВ | До 30 лип 2026 | Україна, Харківська область |
2 | Зміна подушки заднього редуктораКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 3 послуга2 700 UAH без ПДВ | До 30 лип 2026 | Україна, Харківська область |
3 | Заміна стійок переднього стабілізатораКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 2 послуга750 UAH без ПДВ | До 30 лип 2026 | Україна, Харківська область |
4 | Заміна пильника приводуКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга2 500 UAH без ПДВ | До 30 лип 2026 | Україна, Харківська область |
5 | Хрестовина карданного валуКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 2 штука588 UAH без ПДВ | До 30 лип 2026 | Україна, Харківська область |
6 | Подушка заднього редуктораКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 3 штука1 393 UAH без ПДВ | До 30 лип 2026 | Україна, Харківська область |
7 | Стійка переднього стабілізатораКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 2 штука859 UAH без ПДВ | До 30 лип 2026 | Україна, Харківська область |
8 | Пильник приводаКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 штука766 UAH без ПДВ | До 30 лип 2026 | Україна, Харківська область |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 16 липня 2026 13:20:14 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-16-004875-a
ID Prozorro7edd8f8583d840d0b8a6eac10db41346
Очікувана вартість0 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Оборонний постачальник | переможець | 24 939,00 грнбез ПДВ |