Тендер: 44190000-8 Конструкційні матеріали різні Плити та цвяхи (Південне ТУОМ)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Код00100227
Веб-сайтhttps://ua.energy/
АдресаУкраїна, 01032, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
Основна контактна особа
ІмʼяЛещенко Максим Васильович
Телефон380935199900
E-mailLESHCHENKO.MV@UA.ENERGY
URLhttps://ua.energy/
Перелік позицій
7| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Плита 10х1250х2500ммКод ДК021: 44191300-8 Деревностружкові плити | 4 штука | До 30 вер 2026 | Україна, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 70 |
2 | Цвяхи будівельні 1,2х20ммКод ДК021: 44192200-4 Цвяхи | 1 кілограм | До 30 вер 2026 | Україна, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 70 |
3 | Цвяхи будівельні 2х40ммКод ДК021: 44192200-4 Цвяхи | 2 кілограм | До 30 вер 2026 | Україна, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 70 |
4 | Цвяхи будівельні 3х70ммКод ДК021: 44192200-4 Цвяхи | 1 кілограм | До 30 вер 2026 | Україна, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 70 |
5 | Цвяхи будівельні 4х100ммКод ДК021: 44192200-4 Цвяхи | 15 кілограм | До 30 вер 2026 | Україна, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 70 |
6 | Цвяхи будівельні 4х120ммКод ДК021: 44192200-4 Цвяхи | 8 кілограм | До 30 вер 2026 | Україна, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 70 |
7 | Цвяхи шиферні 5х120ммКод ДК021: 44192200-4 Цвяхи | 9 кілограм | До 30 вер 2026 | Україна, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 70 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 16 липня 2026 15:05:07 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | інша подіяОпис: Покупець здійснює оплату протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів з дати підписання Сторонами видаткової накладної та за наданим Постачальником (після підписання Покупцем видаткової накладної) рахунком-фактурою, та за умови реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних відповідно до вимог статті 201 Податкового кодексу України. | Пiсляоплата | 100% | 15 (робочі) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруОпис: Інформація про умови поставки наведена у договорі. | Одноразова поставка | 100% | 75 (календарні) |
Про закупівлю
IDUA-2026-07-16-007482-a
ID Prozorro281193e9adc540508b6b7f31ddee55a0
Очікувана вартість7 200 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
UA-2026-06-19-007889-a
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-13-007131-a
Код ДК 021:201544190000-8 Конструкційні матеріали різні
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФЬЮЧЕ ТРЕЙДІНГ» | переможець | 7 200,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
16 лип о 15:04Останні зміни
16 лип о 15:05Очікувана вартість
7 200.00UAH з ПДВ