IDUA-2026-07-16-008348-a
ID Prozorroc2ff0347b24349e2bec4dea6cd18cdcd
Очікувана вартість87 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги № UA-2026-06-24-011757-a за предметом «Запасні частини для транспортних засобів: Модифіковані броньовані автомобілі HMMWV серії М1152 2-х дверний пікап (довгий) В6» за кодом ДК 021:2015: 35420000-4 «Частини транспортних засобів військового призначення» через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-16-009266-a
Код ДК 021:201535420000-4 Частини транспортних засобів військового призначення