Тендер: Автомобіль Mitsubishi L200
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваЛКП "Ратуша-сервіс"
Код23949155
АдресаУкраїна, 79006, Львівська область, Львів, пл.Ринок,1,326
Основна контактна особа
ІмʼяДуда Ігор Іванович
Телефон+380962925149
E-maildudaigor80@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Автомобіль Mitsubishi L200Код ДК021: 34137000-6 Вантажні транспортні засоби, що були у використанні | 1 штука | Від 15 лип 2026
До 20 лип 2026 | Україна, 79008, Львівська область, Львів, пл.Ринок, 1 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 17 липня 2026 09:57:21 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договору | Аванс | 100% | 10 (календарні) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | здійснення оплати | Одноразова поставка | 100% | 2 (робочі) |
Про закупівлю
IDUA-2026-07-17-001065-a
ID Prozorro3ce468400d4347fca441f1f7ae461bec
Очікувана вартість1 103 848 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
НАКАЗ
Від 15.07.2026р №122
Про закупівлю автомобіля Mitsubishi L200
З метою виконання рішення Виконавчого комітету , для забезпечення потреб ЗСУ
НАКАЗУЮ:
1. Фахівцю з публічних закупівель Дуді Ігорю Івановичу здійснити закупівлю на підставі: листа військової частини ХХХХХХХ, на виконання Програми заходів щодо підготовки Львівської міської територіальної громади до національного спротиву на 2022-2026роки, затвердженою ухвалою міської ради від 17.02.2022 №1981( зі змінами від 31.12.2024року №5835) , ухвали Львівської міської ради від 30.06.2022року №2136 «Про придбання автомобілів для Збройних Сил України», керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про правовий режим воєнного стану», «Про основи національного супротиву», «Про публічні закупівлі», беручи до уваги Постанову КМУ від 11.11.2022 №1275 та від 12.10.2022 №1178, з метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, а саме: здійснення публічних закупівель, - постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (далі – постанова №1178) установлено, що в умовах воєнного стану оборонні та публічні закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких становить або перевищує 50 тис. гривень, можуть здійснюватися без застосування порядку проведення відкритих торгів та/або електронного каталогу – коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Для забезпечення військовослужбовців, з метою забезпечення ефективного виконання бойових завдань з оборони держави та антидиверсійної боротьби, фахівцю з публічних закупівель Дуді Ігорю Івановичу здійснити закупівлю автомобіля Mitsubishi L200 та оприлюднити в електронному кабінеті електронних закупівель договір з Підпр.з іноз.інвест. «ВІП-РЕНТ» у визначений законом термін.
2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
В.о.директора
ЛКП «Ратуша-сервіс» Ірина ТИХОЛІЗ
Ознайомлений ___________________Дуда І.І.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-16-010979-a
Код ДК 021:201534130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Підприємство з іноземними інвестиціями "ВІП-РЕНТ" | переможець | 1 103 848,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
17 лип о 09:41Останні зміни
17 лип о 09:59Очікувана вартість
1 103 848.00UAH з ПДВ