Тендер: Перевірки професійного рівня «ВЕТ-ТЕСТ»
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваМиколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби
Код00702245
АдресаУкраїна, 54003, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 10 Слобідська, 2-а
Основна контактна особа
ІмʼяЛюбов Бригінець
Телефон+380667190431
E-maillbriginets@ukr.net
Перелік позицій
11| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | ППК «ВЕТ-ТЕСТ» дослідження ртуті, свинцю, кадмію, міді, цинку, заліза, кобальту, арсену, хрому, марганцю у кормі для тварин рослинного походження (комбікормі) на базі науково-дослідного хіміко-токсикологічного відділу (лабораторія атомно-абсорбційної спектрометрії)Код ДК021: 73110000-6 Дослідницькі послуги | 1 послуга | Від 22 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 54003, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 10 Слобідська, 2 а |
2 | ППК «ВЕТ-ТЕСТ» дослідження з визначення пестицидів в харчових продуктах на базі науково-дослідного хіміко-токсикологічного відділу (лабораторія газової хроматографії)Код ДК021: 73110000-6 Дослідницькі послуги | 1 послуга | Від 22 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 54003, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 10 Слобідська, 2 а |
3 | ППР «ВЕТ-ТЕСТ» дослідження сироватки крові на бруцельоз (5 зразків) методом реакції аглютинації (РА)Код ДК021: 73110000-6 Дослідницькі послуги | 3 послуга | Від 22 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 54003, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 10 Слобідська, 2 а |
4 | ППР «ВЕТ-ТЕСТ» дослідження сироватки крові на бруцельоз (5 зразків) методом Роз-Бенгал проби (РБП)Код ДК021: 73110000-6 Дослідницькі послуги | 3 послуга | Від 22 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 54003, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 10 Слобідська, 2 а |
5 | ППР «ВЕТ-ТЕСТ» дослідження сироватки крові на бруцельоз (5 зразків) методом реакції зв'язування комплементу (РЗК)Код ДК021: 73110000-6 Дослідницькі послуги | 3 послуга | Від 22 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 54003, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 10 Слобідська, 2 а |
6 | ППР «ВЕТ-ТЕСТ» дослідження з визначення жирнокислотного складу з акцентом на транс-ізомери жирних кислот в рослинно-вершковій суміші на базі науково-дослідного хіміко-токсикологічного відділу (лабораторія газової хроматографії)Код ДК021: 73110000-6 Дослідницькі послуги | 1 послуга | Від 22 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 54003, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 10 Слобідська, 2 а |
7 | ППР «ВЕТ-ТЕСТ» «Визначення молочнокислих бактерій в кисломолочному продукті» Лабораторія мікробіологічних досліджень харчових продуктів та кормів науково-дослідного бактеріологічного відділуКод ДК021: 73110000-6 Дослідницькі послуги | 1 послуга | Від 22 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 54003, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 10 Слобідська, 2 а |
8 | ППР «ВЕТ-ТЕСТ» дослідження токсичні елементи (свинець, кадмій, мідь, цинк, залізо, ртуть, арсен, кобальт, марганець, нікель, олово) у грибах сушенихКод ДК021: 73110000-6 Дослідницькі послуги | 1 послуга | Від 22 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 54003, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 10 Слобідська, 2 а |
9 | ППР «ВЕТ-ТЕСТ» «Продукція рослинного походження. Нітрати»Код ДК021: 73110000-6 Дослідницькі послуги | 1 послуга | Від 22 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 54003, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 10 Слобідська, 2 а |
10 | ППР «ВЕТ-ТЕСТ» «Сальмонельоз»Код ДК021: 73110000-6 Дослідницькі послуги | 3 послуга | Від 22 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 54003, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 10 Слобідська, 2 а |
11 | ППР «ВЕТ-ТЕСТ» Визначення показників ГМО (соя, шрот соєвий)Код ДК021: 73110000-6 Дослідницькі послуги | 1 послуга | Від 22 лип 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 54003, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 10 Слобідська, 2 а |
Документи закупівлі
5Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Звіт про результати проведення процедури закупівлі.pdf | Не вказано | Тендеру | 22 липня 2026 12:47:41 | Перегляд |
2 | Обгрунтування підстави.pdf | Не вказано | Тендеру | 22 липня 2026 12:47:41 | Перегляд |
3 | Протокольне рішення.pdf | Не вказано | Тендеру | 22 липня 2026 12:47:41 | Перегляд |
4 | Інформацію про кінцевих бенефіціарних власників.docx | Не вказано | Тендеру | 22 липня 2026 12:47:41 | Перегляд |
5 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 22 липня 2026 12:54:32 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-22-005137-a
ID Prozorro8d165da7856e444eaac26b9641a7a610
Очікувана вартість78 895.93 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Ідентифікатор закупівлі, яка була відменана через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах -UA-2026-07-06-008235-a
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-22-005195-a
Код ДК 021:201573110000-6 Дослідницькі послуги
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ З ЛАБОРАТОРНОЇ ДІАГНОСТИКИ ТА ВЕТЕРИНАРНО-САНІТАРНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ | переможець | 78 895,93 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
22 лип о 12:47Останні зміни
22 лип о 12:54Очікувана вартість
78 895.93UAH з ПДВ