Тендер: 15840000-8 Какао: шоколад та цукрові вироби (типу рачки,типу молочна краплинка,типу мрія,типу дюшес,типу ромашка,типу пташине молоко,типу королева ніч,типу три мисливці,цукерки з фруктозою. какао-порошок )
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваЧернігівський геріатричний пансіонат
Код21395391
Веб-сайтhttps://gpchern.cg.gov.ua/
АдресаУкраїна, 14010, Чернігівська область, М.ЧЕРНІГІВ, вулиця Леоніда Пашина, 12
Основна контактна особа
ІмʼяАнна Шевцова
Телефон+380634719129
E-mailannahrechka@gmail.com
URLhttps://gpchern.cg.gov.ua/
Перелік позицій
10| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Цукерки «Рачки»Код ДК021: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби | 100 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, 14010, Чернігівська область, м. Черігів, вул. Пашина Леоніда ,12 |
2 | Цукерки «Молочна
краплинка»Код ДК021: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби | 100 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, 14010, Чернігівська область, м. Черігів, вул. Пашина Леоніда ,12 |
3 | Цукерки «Мрія від
Домінік»Код ДК021: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби | 100 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, 14010, Чернігівська область, м. Черігів, вул. Пашина Леоніда ,12 |
4 | Цукерки «Домінік
дюшес»Код ДК021: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби | 100 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, 14010, Чернігівська область, м. Черігів, вул. Пашина Леоніда ,12 |
5 | Цукерки «Ромашка
Домінік»Код ДК021: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби | 100 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, 14010, Чернігівська область, м. Черігів, вул. Пашина Леоніда ,12 |
6 | Цукерки
"А-ля суфле"Код ДК021: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби | 100 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, 14010, Чернігівська область, м. Черігів, вул. Пашина Леоніда ,12 |
7 | Цукерки «Королева -
ніч»Код ДК021: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби | 100 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, 14010, Чернігівська область, м. Черігів, вул. Пашина Леоніда ,12 |
8 | Цукерки «Три
мисливці»Код ДК021: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби | 100 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, 14010, Чернігівська область, м. Черігів, вул. Пашина Леоніда ,12 |
9 | Цукерки «Батончик з
фруктозою»Код ДК021: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби | 60 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, 14010, Чернігівська область, м. Черігів, вул. Пашина Леоніда ,12 |
10 | Какао-порошокКод ДК021: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби | 50 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, 14010, Чернігівська область, м. Черігів, вул. Пашина Леоніда ,12 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 22 липня 2026 13:59:55 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-22-006237-a
ID Prozorro4bab2caa3d7a499eb80b81fe883c9a28
Очікувана вартість203 140 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-22-007811-a
Код ДК 021:201515840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ОРЛОВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ІГОРОВИЧ | переможець | 203 140,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
22 лип о 13:55Останні зміни
22 лип о 13:59Очікувана вартість
203 140.00UAH без ПДВ