Тендер: Штукатурні роботи
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "4-А МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІМЕНІ ЛЕОНІДА КУРОЄДОВА"
Код01999678
Веб-сайтhttps://poltava4mkl.itmed.org/
АдресаУкраїна, 36021, Полтавська область, м.Полтава, вул.Залізна, 17
Основна контактна особа
ІмʼяЮлія Полтавська
Телефон+380953982177
E-mail4mkl.poltava@gmail.com
URLhttps://poltava4mkl.itmed.org/
Перелік позицій
6| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Демонтаж штукатурки відкосів вікон розмірами: 1500x2000 - 14 шт; 1300x2000 - 15 шт, глибиною 0,12 мКод ДК021: 45410000-4 Штукатурні роботи | 156 погонний метр | До 12 серп 2026 | Україна, 36021, Полтавська область, м.Полтава, вул. Європейська, 101 |
2 | Вкривання ділянок майбутніх відкосів грунтовою сумішшю типу “бетон- контакт” у два шари, глибиною 0,12 мКод ДК021: 45410000-4 Штукатурні роботи | 312 штука | До 12 серп 2026 | Україна, 36021, Полтавська область, м.Полтава, вул. Європейська, 101 |
3 | Герметизація відкосів вікон та ділянок зовнішніх підвіконних зон стартовою фасадною шпаклівкою глибиною 0,12 мКод ДК021: 45410000-4 Штукатурні роботи | 156 погонний метр | До 12 серп 2026 | Україна, 36021, Полтавська область, м.Полтава, вул. Європейська, 101 |
4 | Грунтування по штукатуренню відкосів у два шари, глибиною 0,12 мКод ДК021: 45410000-4 Штукатурні роботи | 312 погонний метр | До 12 серп 2026 | Україна, 36021, Полтавська область, м.Полтава, вул. Європейська, 101 |
5 | Фарбування відкосів фасадною водоемульсійною латексною фарбою у два шари, глибиною 0,12 мКод ДК021: 45410000-4 Штукатурні роботи | 312 погонний метр | До 12 серп 2026 | Україна, 36021, Полтавська область, м.Полтава, вул. Європейська, 101 |
6 | Переміщення та вивіз сміття власним транспортомКод ДК021: 45410000-4 Штукатурні роботи | 1 штука | До 12 серп 2026 | Україна, 36021, Полтавська область, м.Полтава, вул. Європейська, 101 |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Дефектний акт від 02.07.2026.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 22 липня 2026 14:58:58 | Перегляд |
2 | Обгрунтування штукатурні роботи.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 22 липня 2026 14:58:58 | Перегляд |
3 | Протокол 203.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 22 липня 2026 14:58:58 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 22 липня 2026 15:00:00 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-22-007802-a
ID Prozorro1e531aa3dda04bbeb3d772a26ffdb24e
Очікувана вартість84 480 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-22-009655-a
Код ДК 021:201545410000-4 Штукатурні роботи
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФОП ГОТРА ІВАН МИХАЙЛОВИЧ | переможець | 84 480,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
22 лип о 14:58Останні зміни
22 лип о 15:02Очікувана вартість
84 480.00UAH без ПДВ