Тендер: послуги онлайн-сервісу програмного забезпечення «Система електронного документообігу АСКОД», код ДК 021:2015:48310000-4: Пакети програмного забезпечення для створення документів
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА
Код02125266
АдресаУкраїна, 76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 57
Основна контактна особа
ІмʼяГнідан Юлія Ігорівна
Телефон380342596056
E-mailtender@cnu.edu.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | послуги онлайн-сервісу програмного забезпечення «Система електронного документообігу АСКОД», код ДК 021:2015:48310000-4: Пакети програмного забезпечення для створення документівКод ДК021: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів | 12 місяць | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 57 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | обгрунтування 74-в.pdf | Не вказано | Тендеру | 23 липня 2026 12:33:58 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 23 липня 2026 12:35:17 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-23-005149-a
ID Prozorrod03f439b06ae4c7a814e92940b3fa430
Очікувана вартість146 400 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із обов’язковим зазначенням строку дії цих обмежень.
Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 (зі змінами), а саме статтею 4 Указу № 64 Кабінету Міністрів України постановлено невідкладно:
1) ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні;
2) забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов'язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України.
Стаття 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає, що Кабінет Міністрів України в разі введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях:
1) працює відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України в умовах воєнного стану;
2) розробляє та вводить в дію План запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України з урахуванням загроз та особливостей конкретної ситуації, яка склалася.
Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27.02.2014 № 794 «Про Кабінет Міністрів України» Кабінет Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану.
З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких у тому числі входить здійснення публічних закупівель, частиною 3-7 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз.
На виконання даної норми Закону урядом були прийняті Особливості.
Положеннями Особливостей передбачено, що відповідно до абзацу п’ятого підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тисяч гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару, у разі коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з випадків, а саме необхідності захисту прав інтелектуальної власності. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону.
У Карпатського національного університету імені Василя Стефаника існує потреба у здійсненні закупівлі послуги онлайн-сервісу програмного забезпечення «Система електронного документообігу АСКОД», код ДК 021:2015:48310000-4:Пакети програмного забезпечення для створення документів, очікувана вартість становить 146 400,00 грн (далі – Закупівля) .
Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби Замовника на період 2026 року.
Для забезпечення документування в електронній формі управлінської інформації Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника є потреба у впровадженні системи електронного документообігу, яка побудована на основі ліцензійного програмного забезпечення системи електронного документообігу "АСКОД" (далі - СЕД). Виконавець послуг із впровадження СЕД - Приватне акціонерне товариство "Центр комп’ютерних технологій "ІнфоПлюс".
Згідно зі статтею 8 Закону України "Про авторське право і суміжні права", комп’ютерні програми та бази даних є об’єктами авторського права у галузі науки, літератури і мистецтва. Відповідно до статей 15 та 16 Закону України "Про авторське право і суміжні права" та свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір від 30 червня 2011 року № 38912, виданого Державним департаментом інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України, виключні майнові права інтелектуальної власності на комп’ютерну програму «Система електронного документообігу АСКОД» належать ПрАТ "Центр комп’ютерних технологій "ІнфоПлюс".
Згідно із Законом України «Про авторське право і суміжні права» (далі – Закон) комп’ютерна програма - набір інструкцій у вигляді слів, цифр, кодів, схем, символів чи в будь-якому іншому вигляді, виражених у формі, придатній для зчитування комп’ютером (настільним комп’ютером, ноутбуком, смартфоном, ігровою приставкою, смарт-телевізором тощо), які приводять його у дію для досягнення певної мети або результату, зокрема операційна система, прикладна програма, виражені у вихідному або об’єктному кодах.
Комп’ютерна програма є об’єктом авторського права (п. 16 ч. 1 ст. 6 Закону).
Згідно ч. 1 ст. 12 Закону суб’єкт авторського пара має право використовувати твір будь-яким способом (способами), а також виключне право дозволяти або забороняти використання твору іншими особами. Зокрема, способами використання твору є переробка, адаптація та інші подібні зміни твору.
Зміна функціональних можливостей (модернізації) програмного забезпечення АСКОД передбачає внесення змін до вихідного коду комп’ютерної програми.
З огляду на викладене, листом №435/07 від 09.07.2026 року (додається) АТ «ІнфоПлюс» підтвердило, що право на внесення змін до вихідного коду програмного забезпечення АСКОД належить виключно АТ “ІнфоПлюс”. Окрім того, АТ “ІнфоПлюс” не передавало і не планує передавати жодній установі, підприємству, організації, іншим юридичним або фізичним особам виключні майнові права на розпорядження програмним забезпеченням АСКОД (у тому числі внесення змін до вихідного коду комп’ютерної програми та технічну підтримку).
З огляду на зазначене, а також на необхідність забезпечити безперервну потребу Карпатського національного університету імені Василя Стефаника у послузі, наявні підстави здійснити Закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до абзацу 5 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у разі необхідності захисту прав інтелектуальної власності.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-22-012966-a
Код ДК 021:201548310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЦЕНТР КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ "ІНФОПЛЮС" | переможець | 146 400,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
23 лип о 12:33Останні зміни
23 лип о 12:35Очікувана вартість
146 400.00UAH з ПДВ