Тендер: Послуги з ремонту та технічного обслуговування фронтального навантажувача Lovol FL956H-v (серійний номер CLW009LFCSS001317)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВійськова частина 2196
Код14321825
Веб-сайтhttp://dpsu.gov.ua/ua/
АдресаУкраїна
Основна контактна особа
ІмʼяБузян Ольга Миколаївна
Телефон380486233867
E-mailtender2196@dpsu.gov.ua
URLhttp://dpsu.gov.ua/ua/
Перелік позицій
9| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Заміна фільтра масляногоКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | Від 23 лип 2026
До 30 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Заміна фільтра паливного тонкої очисткиКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | Від 23 лип 2026
До 30 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
3 | Заміна фільтра паливного грубої очисткиКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | Від 23 лип 2026
До 30 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
4 | Заміна фільтра гідравлічногоКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | Від 23 лип 2026
До 30 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
5 | Заміна фільтра трансмісії КППКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | Від 23 лип 2026
До 30 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
6 | Заміна оливи трансмісійноїКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | Від 23 лип 2026
До 30 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
7 | Заміна оливи в редукторіКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | Від 23 лип 2026
До 30 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
8 | Заміна оливи двигунаКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | Від 23 лип 2026
До 30 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
9 | Заміна мастила пластичногоКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | Від 23 лип 2026
До 30 лист 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 23 липня 2026 13:05:29 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-23-005665-a
ID Prozorro943ce07376d74e2b9dbd45c486c3542f
Очікувана вартість70 353.1 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-23-006673-a
Код ДК 021:201550110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦТЕХ ЮА" (ТОВ "СПЕЦТЕХ ЮА") | переможець | 70 353,10 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
23 лип о 13:05Останні зміни
23 лип о 13:05Очікувана вартість
70 353.10UAH з ПДВ