Тендер: Послуги з технічного обстеження автомобілю IVECO AT440S43T, державний номер ВВ 351 Е, 2023 року випуску, шасі № WJMM52AS40C505761
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваМобільний рятувальний центр швидкого реагування "Донецьк – Луганськ" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Код08588599
АдресаУкраїна, 62416, Харківська область, селище Пісочин, вул. ім. Беліменків, 8
Основна контактна особа
ІмʼяСавічев Артем Анатолійович
Телефон0933515248
E-maila.a.savichev@dsns.gov.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з технічного обстеження автомобілю IVECO AT440S43T, державний номер ВВ 351 Е, 2023 року випуску, шасі № WJMM52AS40C505761Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 01 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування п.13 - підписана.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 23 липня 2026 15:27:12 | Перегляд |
2 | №214 РП, Без ЕСЗ п.13 Відмінено торги (Діагностика Івеко) - загальний.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 23 липня 2026 15:27:13 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 23 липня 2026 15:27:41 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-07-23-009082-a
ID Prozorrof44a28114be544eba8a8344e76a289cb
Очікувана вартість14 288.4 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
Обґрунтування09.06.2026 р. Замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі — відкриті торги з особливостями за предметом: «Послуги з технічного обстеження автомобілю IVECO AT440S43T, державний номер ВВ 351 Е, 2023 року випуску, шасі № WJMM52AS40C505761» (код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання). Очікувана вартість закупівлі становила: 22128,00 грн. з ПДВ. Ідентифікатор закупівлі в електронній системі: UA-2026-06-09-013152-a.
У строк, установлений Замовником згідно з вимогами законодавства, не було подано жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах. Відповідно, 17.06.2026 р. електронна система закупівель автоматично відмінила вказану процедуру закупівлі через неподання жодної тендерної пропозиції.
Потреба у закупівлі вищезазначених послуг залишається актуальною та критично необхідною для Замовника. Транспортний засіб IVECO AT440S43T (2023 р.в.) потребує обов'язкового технічного обстеження для забезпечення його належного технічного стану, безпечної експлуатації та виконання покладених на нього функцій. Непроведення технічного обстеження може призвести до поломок, порушення правил безпеки дорожнього руху та простою техніки.
Відповідно до абзацу 1 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 із змінами) (далі — Особливості), придбання замовниками товарів і послуг (крім поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у визначених цим пунктом випадках.
Зокрема, згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей, Замовник може укласти договір без застосування відкритих торгів у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями.
При цьому Замовником повністю дотримано обов'язкові умови для застосування цієї норми, а саме:
• Незмінність предмета: Предмет закупівлі (Послуги з технічного обстеження автомобілю IVECO AT440S43T, державний номер ВВ 351 Е, 2023 року випуску, шасі № WJMM52AS40C505761), його технічні, кількісні та якісні характеристики повністю відповідають тим, що були визначені Замовником у тендерній документації відмінених торгів.
• Незмінність вимог: Вимоги до учасника процедури закупівлі не відрізняються від вимог, які були визначені у тендерній документації відмінених торгів.
• Дотримання вартісних меж: Сума договору про закупівлю, який планується укласти з ТОВ «АМАКО УКРАЇНА», становить 14288,40 грн. з ПДВ, що не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі (22128,00 грн. з ПДВ), зазначену в оголошенні про проведення відмінених відкритих торгів.
Зважаючи на вищевикладене, а також на наявність об’єктивної потреби у закупівлі, з метою раціонального та ефективного використання коштів, наявні всі законні підстави для застосування винятку, передбаченого підпунктом 6 пункту 13 Особливостей, та укладення прямого договору про закупівлю з ТОВ «АМАКО УКРАЇНА».
З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону.
1.1. Відповідно до абзацу 1 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами) (далі — Особливості), придбання замовниками товарів і послуг (крім поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли (підпункт 6) відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. З огляду на це, було підготовлено відповідне письмове обґрунтування, яке містить усі необхідні фактичні та правові підстави для застосування підпункту 6 пункту 13 Особливостей. Згідно з вимогами законодавства, разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник зобов’язаний оприлюднити обґрунтування підстави для здійснення такої закупівлі.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-07-23-010927-a
Код ДК 021:201550110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВ «АМАКО УКРАЇНА» | переможець | 14 288,40 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
23 лип о 15:27Останні зміни
23 лип о 15:27Очікувана вартість
14 288.40UAH з ПДВ